Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Storm over the Pacific

Kategoria: Strategiczne
Producent: Wasteland Interactive
Licencja: Abandonware Licencja
Data dodania: 23.07.2010
Rozmiar: 657 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 357

Abandonware

Licencja dotycząca produktów , które nie są już sprzedawane i obsługiwane przez producenta. W wielu krajach licencje dla nieprodukowanych już gier i programów są przestrzegane, jednak w Internecie istnieje wiele stron z oprogramowaniem na prawach abandonware, które nie są ścigane z tego powodu. Najczęściej status abandonware maja gry z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.

Wymagania sprzętowe - Storm over the Pacific

Pentium III 1.2 GHz, 1 GB RAM, 700 MB HDD
Opis - Storm over the Pacific
Wydany wyłącznie na PC Storm over the Pacific to strategia turowa, która przenosi nas do teatru działań II wojny światowej. Jak sugeruje to nazwa, akcja osadzona jest na Pacyfiku, więc nie zabraknie tu działań morskich oraz powietrznych. Jest dostępne demo gry, więc możesz zobaczyć samemu, jak spodoba Ci się gameplay.

Niestety, ani pełna gra ani demo Storm over the Pacific nie są po polsku. Gracz otrzymuje do wyboru jedną z dwudziestu sześciu nacji – mamy tu zarówno Japonię i USA, jak też i Australię czy Chiny. Sterować można nimi w czterech dużych kampaniach oraz kilkunastu samodzielnych scenariuszach. Jeśli czujesz, że jesteś prawdziwym strategiem, pobierz Storm over the Pacific w wersji demonstracyjnej i spróbuj swych sił. Na zachętę mamy gameplay oraz trailer gry. Znajdują się one na osobnych stronach naszego portalu. Na plus grze należy policzyć, że wymagania Storm over the Pacific nie są duże i spokojnie uruchomi się ją nawet na starszym sprzęcie. Kolejne to wygodny interfejs, realizm historyczny oraz dziesiątki rodzajów jednostek. Minusem może być brak wersji polskiej, jednak zawsze można sprawdzić w Internecie, czy nie ukazało się jakieś spolszczenie Storm over the Pacific.

Tytuł ten można polecić prawdziwym miłośnikom strategii. Otrzymają tu mnóstwo opcji, dzięki którym prowadzenie wojny stanie się bardzo realistyczną sprawą. Dlatego też każdy wirtualny strateg powinien spróbować swych sił w tek rozgrywce! Warto też dodać, że za powstanie tego tytułu odpowiada polski developer Wastelands Interactive


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Storm over the Pacific