Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

StarCraft II: Legacy of the Void

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Strategiczne
Producent: Blizzard Entertainment
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 24.08.2009
System operacyjny: Windows XP, Vista

Brak

Wymagania sprzętowe - StarCraft II: Legacy of the Void

  • Core 2 Duo 2.3 GHz,
  • 2 GB RAM,
  • karta grafiki 512 MB (GeForce 8600 lub lepsza),
  • Windows XP SP2/Vista
Opis - StarCraft II: Legacy of the Void
Legacy of the Void to trzeci epizod zapowiedzianej gry starcraft ii, od lat oczekiwanego sequela kultowego RTSa sprzed dekady. Pierwsza część starcraft ii na pc i maca zatytułowana Wings of Liberty ma się ukazać w I poł. 2010 r. Możemy się spodziewać, że również w przypadku StarCraft II: Legacy of the Void premiera nastąpi w r. 2010, nadal nie ma jednak oficjalnych informacji. W niezwykle popularnej na całym świecie pierwszej części gry firmy Blizzard Terranie (czyli Ziemianie), Protossi i Zergowie walczyli o panowanie nad kolejnymi terytoriami. W każdej z zapowiedzianych trzech części SC2 będziemy kierować poczynaniami jednej z trzech ras. W trzeciej części SC2 kierujesz losami Protossów, rasy na bardzo wysokim poziomie cywilizacyjnym i technologicznym, ale nękanej konfliktami wewnętrznymi, które będziesz musiał umieć rozwiązywać. W starcraft ii Protossi są o wiele szybsi, mają też większe możliwości teleportowania się, dzięki czemu stają się naprawdę groźnymi przeciwnikami.
W starcraft ii gameplay tak jak w jedynce ma polegać na walce ras opartej nie tylko na szybkim klikaniu myszką (jak na RTS przystało), ale też na rozsądnym planowaniu i wojennej strategii, o czym dobrze wiedzą fani od lat grający godzinami z innymi maniakami SC w sieciach lokalnych i Internecie. Realia sequela pokazuje trailer Wings of Liberty, natomiast ze względu na dość odległą premierę nie został jeszcze wydany do StarCraft II: Legacy of the Void podobny trailer, a fani oczekujący starcraft ii na download dema będą musieli jeszcze poczekać. Jednak screeny z planowanego drugiego epizodu StarCraft II: Legacy of the Void przedstawia galeria umieszczona powyżej, ukazując przy tym nowy, obiecujący silnik graficzny.
Na forach internetowych fanklubów SC aż roi się od komentarzy i oczekiwań związanych z grą. Niecierpliwie oczekiwane jest starcraft ii demo w wersji alpha, natomiast od maja 2009 można się zapisywać do testowania wersji stracraft ii beta na stronach Activision Blizzard, zapowiedziana została też możliwość testowania StarCraft II: Legacy of the Void pc.
Wstępnie podano potrzebne do uruchomienia 3 części starcraft ii wymagania sprzętowe dla PC: procesor Core 2 Duo 2.3GHz, 2GB RAM, karta graficzna 512 MB (GeForce 8600 lub lepsza), Windows XP SP2 lub Vista. Również w StarCraft II: Legacy of the Void te wymagania mają obowiązywać, trzeba jednak zaznaczyć, że do oficjalnej premiery wiele może się zmienić (w tej chwili planowana dla pierwszej części starcraft ii premiera ma przypaść na I poł. 2010 r.). Fani SC czekający na StarCraft II: Legacy of the Void na download wersji demonstracyjnej na razie nie mogą liczyć. Nie wiadomo też jeszcze nic o możliwości odpalenia StarCraft II: Legacy of the Void na windows 7.
W czerwcu wydawcy SC2 zapowiedzieli, że w ramach walki z piractwem nie zostanie uwzględniona w grze rozgrywka LAN, za to internetowe serwery Battle.net będą symulować sieć LAN umożliwiając rozgrywkę „osiedlowym” znajomym (jak dokładnie – jeszcze nie wiadomo). Chyba nie trzeba opisywać reakcji graczy na te wieści… Fanom SC pozostaje tylko czekać na wydanie przez Blizzard StarCraft II: Legacy of the Void w wersji demo.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: StarCraft II: Legacy of the Void

dodał: ~xD , 23.10.2010

dobra gra

dodał: ~Zeratul , 20.06.2010

nie posiada wirusów?

dodał: ~hghg , 11.11.2009

hghg

dodał: ~hghg , 11.11.2009

hghg

dodał: ~hghg , 11.11.2009

hghg