Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Star Wars: Empire at War - Forces of Corruption

Kategoria: Strategiczne
Producent: Petroglyph
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 27.11.2009
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 840

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Star Wars: Empire at War - Forces of Corruption

Pentium 4 2 GHz, 512MB RAM, karta grafiki 64MB (GeForce 4 lub lepsza), 2.5 GB HDD

Opis - Star Wars: Empire at War - Forces of Corruption


Uniwersum Gwiezdnych Wojen nie raz gościło na ekranach komputerów. W roku 2006 ukazało się Star Wars: Empire AT War, które zyskało sobie sporą popularność. Prezentowana dziś gra Star Wars: Empire at War - Forces of Corruption to jej samodzielne rozszerzenie. Jeśli go jeszcze nie widziałeś lub też jesteś ciekaw, jak I jest gameplay tego dodatku, mamy dla Ciebie demo Star Wars: Empire at War - Forces of Corruption za darmo.

Gameplay gry Star Wars: Empire at War - Forces of Corruption to strategia czasu rzeczywistego. Cel zabawy jest prosty – opowiedz się po jasnej lub ciemnej stronie Mocy i zniszcz wszystkich wrogów. Prócz zabawy po stronie Rebelii lub Imperium masz także możliwość sterowania frakcją Tybera Zanna, szefa przemytników. Akcja Star Wars: Empire at War - Forces of Corruption game, osadzona jest zaraz po zniszczeniu Gwiazdy Śmierci. Panuje tu niejakie zamieszanie, więc przestępcy mają świetną okazję do działań.


Jak wyglądają w praktyce bitwy i sterowanie statkami kosmicznymi możesz sprawdzić, oglądając gameplay Star Wars: Empire at War - Forces of Corruption. A jeszcze lepiej wykonać download Star Wars: Empire at War - Forces of Corruption i sprawdzić samemu mechanikę rozgrywki oraz jej oprawę audiowizualną. Walki toczą sie zarówno w przestworzach, jak też i na lądzie. Dzięki dostępnej za free wersji demo Star Wars: Empire at War - Forces of Corruption będziesz mógł rozegrać jedną misję z trybu kampanii singlowej.


W naszym kraju wydano Star Wars: Empire at War - Forces of Corruption po polsku, więc nie będzie Ci potrzebne żadne spolszczenie Star Wars: Empire at War - Forces of Corruption. Za wydanie wersji Star Wars: Empire at War - Forces of Corruption, pl odpowiada LEM. Jeśli nabędziesz ją, ściągnij znajdujący się na naszych stronach za free patch Star Wars: Empire at War - Forces of Corruption, który naprawia i optymalizuje kilka aspektów zabawy. Nadto możesz odnaleźć w sieci kody Star Wars: Empire at War - Forces of Corruption, które ułatwiają zabawę.


Star Wars: Empire at War - Forces of Corruption wydano na PC. Tytuł ten ukazał się kilka lat temu I nie wiadomo, jak będzie działać Star Wars: Empire at War - Forces of Corruption przy Windows 7. Możesz poszukać na ten temat informacji w sieci (uważaj jak wpisujesz nazwę serii – często spotykana literówka to „star war”) albo też po prostu ściągnij wersję demonstracyjną i sprawdź to w praktyce.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Star Wars: Empire at War - Forces of Corruption