Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Spellforce: The Breath of Winter

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Strategiczne
Producent: Phenomic
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 29.09.2009
System operacyjny: Windows XP, Vista

Brak

Wymagania sprzętowe - Spellforce: The Breath of Winter

  • Procesor Pentium 4 1.8 GHz,
  • 512 MB RAM,
  • 64MB akcelerator 3D (GeForce 4 lub lepszy),
  • 2GB HDD


Opis - Spellforce: The Breath of Winter

“Oddech zimy” to pierwsze oficjalne rozszerzenie świetnej hybrydy rts i gry fabularnej Spellforce. Wydany również po polsku Spellforce: The Breath of Winter przenosi nas znowu do świata magii i miecza, gdzie tym razem straszliwym zagrożeniem jest książę demonów, pragnący podbić świat i rzucić go na pastwę mrocznych bogów. Niestety, nie jest to samodzielny dodatek, dlatego tez nie ma wersji demo Spellforce: The Breath of Winter

Co czeka Cię w tym dodatku? Producenci zapewniają, że kilkadziesiąt godzin naprawdę dobrej zabawy w trybie kampanii, podczas której będziesz mógł stworzyć i rozwinąć maksymalnie całkiem nową postać. Prócz tego dodano pojedyncze scenariusze, które pozwolą Ci na jednorazowe bitwy w świecie gry. Niestety, nie ma żadnych przykładowych map Spellforce: The Breath of Winter do pobrania, dlatego też jeśli chcesz zobaczyć grę w akcji, znajdź w sieci trailer Spellforce: The Breath of Winter. Pobeirz również obrazki Spellforce: The Breath of Winter znajdujące się przy tym opisie – świetnie nadają się na tapety. Oczywiście download screenów Spellforce: The Breath of Winter jest free.

Grę wydano w wersji Spellforce: The Breath of Winter pl, nie potrzebne Ci więc żadne spolszczenie Spellforce: The Breath of Winter. Jeśli masz już pełną wersję, ściągnij patch Spellforce: The Breath of Winter. Ta łatka Spellforce: The Breath of Winter jest za darmo i przyda się każdemu użytkownikowi tego tytułu. Mamy również kody Spellforce: The Breath of Winter – ich pełen opis znajdziesz na osobnej stronie.

Gra powinna działać z najnowszymi systemami operacyjnymi, możesz więc grać w Spellforce: The Breath of Winter mając Windows 7, Vistę i XP. Nie ywdano wersji konsolowej tego tytułu ani tez nie przewiduje się takiej.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Spellforce: The Breath of Winter

dodał: ~. , 23.07.2016

nieda sie pobrac

dodał: ~micz , 31.07.2015

zajebista gra

dodał: ~Tengiel , 12.02.2010

jak to pobrać?

dodał: ~czacza , 10.10.2009

gralem w sf zakon switu sf2 i teraaz dowiedzialem sie ze sa dodatki widze jestem w tyl postaram sie to na drobic jak wykumam jak to pobrac^^