Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Spellforce: Shadow of the Phoenix

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Strategiczne
Producent: Phenomic
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 29.09.2009
System operacyjny: Windows XP, Vista

Brak

Wymagania sprzętowe - Spellforce: Shadow of the Phoenix

  • Procesor Pentium 4 1.8 GHz,
  • 512 MB RAM,
  • 64MB akcelerator 3D (GeForce 4 lub lepszy),
  • 2GB HDD
Opis - Spellforce: Shadow of the Phoenix
Jeśli podobała Ci się gra Spellforce: Zakon Świtu, zapewne wiesz, że wyszły do niej dwa dodatki. Jednym z nich jest wydany również po polsku Spellforce: Shadow of the Phoenix. Jest to dokładnie rzecz ujmując drugie rozszerzenie – zaczyna się ono w momencie, gdy kończy pierwsze, Breath of The Winter. Niestety, nie jest to samodzielny dodatek do gry, nie istnieje więc wersja demo Spellforce: Shadow of the Phoenix do pobrania za darmo.
Dodatek oferuje 40 godzin emocjonującej zabawy i walki z zagrożeniem, jakie stanowi nekromanta, chcący przejąć władzę nad światem.  Pokieruj bohaterem w licznych kuestach, zgromadź magiczny oręż i artefakty, pokonaj dziesiątki przeciwników – sług nekromanty. Jeśli masz zapisy z poprzednich gier Spellforce, możesz wykonać ich download do Spellforce: Shadow of the Phoenix i kontynuować ich historie. Warto zaznaczyć, ze w trybie wieloosobowym wprowadzono po raz pierwszy tryb kooperacji. Dodano do niego także ponad dwadzieścia nowych map do toczenia walk.
Jeśli ciekaw jesteś, jak wygląda ten tytułów akcji, obejrzyj trailer Spellforce: Shadow of the Phoenix. Pobierz też obrazki Spellforce: Shadow of the Phoenix znajdujące się przy tym tekście – świetnie nadają się na tapety! A jeśli już nabędziesz dodatek, ściągnij od razu patch Spellforce: Shadow of the Phoenix. Ta łatka Spellforce: Shadow of the Phoenix jest za free na naszych stronach. Podobnie jak i kody Spellforce: Shadow of the Phoenix.
Z uwag technicznych wypada wspomnieć, że Spellforce: Shadow of the Phoenix działa z Windows 7 i innymi systemami operacyjnymi. Jak już wspomnieliśmy, wydano wersję Spellforce: Shadow of the Phoenix pl, więc nie będzie Ci potrzeba do niej żadnego spolszczenia po zakupie.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Spellforce: Shadow of the Phoenix