Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

SpellForce 2: Władca Smoków

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Strategiczne
Producent: Phenomic
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 29.08.2009
System operacyjny: Windows 2000, XP

Brak

Wymagania sprzętowe - SpellForce 2: Władca Smoków

  • Pentium 4 3 GHz,
  • 1 GB RAM,
  • karta grafiki 256MB (GeForce 6600 lub lepsza),
  • 5 GB HDD,
  • Windows 2000/XP
Opis - SpellForce 2: Władca Smoków
Spellforce 2 to świetna pozycja, będąca połączeniem gry rpg i strategii. Piszemy o niej na osobnych stronach. Natomiast Spellforce 2 Dragon Storm (wydane w Polsce jako Spellforce 2 Władca Smoków) to pierwsze do niej rozszerzenie. Jako że nie jest to samodzielny dodatek, nie ma wersji demo Spellforce 2 Dragon Storm. Dlatego tez poniższym opisem chcemy Ci nieco przybliżyć ten tytuł.
Wydany wyłącznie na PC Spellforce 2 Dragon Storm dodaje do gry nową kampanię oraz frakcję – Shaikan. Historia opowiada o czasie, w którym zanikają magiczne portale, powodując izolację wyspiarskich społeczności. Niestety, nie jest możliwy download Spellforce 2 Władca Smoków w wersji demo, który pozwoliłby Ci na zobaczeni choćby początku tej historii. A dzieje się sporo, bowiem wszystkie nacje rozpoczynają migrację w poszukiwaniu lepszych miejsc do życia, co naturalnie rodzi niezliczone konflikty. Wydany po polsku Spellforce 2 Dragon Strom pozwala graczom na poznanie rasy związanej ze smokami – Shaikan, a także tajemniczej, starożytnej rasy, która podobno sprowadziła do świata Spellforce magię…
Tym bardziej szkoda, że nie istnieje wersja demonstracyjna Spellforce 2 Władca Smoków do pobrania. Jeśli jednak zdecydujesz się na zakup pełnej wersji, z pewnością ucieszy Cię fakt, że wydano Spellforce 2 Władca Smoków pl, więc nie będzie Ci potrzebne żadne spolszczenie Spellforce 2 Władca Smoków – choć wypada zaznaczyć, że powstało niejedno fanowskie spolszczenie Spellforce 2 Dragon Strom. Jeśli więc chcesz zmienić oficjalne, ściągnij spolszczenie Spellforce 2 Władca Smoków i zainstaluje je.
Gra powinna działać płynnie na najnowszych systemach operacyjnych, możesz więc używać Spellforce 2 Dragon Storm mając Windows 7 czy też wcześniejsze systemy z rodziny Windows.
Oprócz kampanii dla jednego gracza istnieje tryb Spellforce 2 online, dzięki któremu możesz zmierzyć się z innymi żywymi graczami w boju. Jeśli lubisz tego typu zabawę, z pewnością ten tryb Cię zadowoli. Nie istnieją jednakże kody do Spellforce 2 Władca Smoków, więc nie będziesz mieć ułatwionej zabawy. Jeśli jednak masz już dodatek, pobierz patch Spellforce 2 Dragon Storm. Ten patch Spellforce 2 Władca Smoków za darmo zoptymalizuje rozgrywkę i jest dostępny na naszych stronach. Oczywiście ściągniesz łatkę Spellforce 2 Władca Smoków za free.
Niestety, nie są dostępne żadne kody Spellforce 2 Władca Smoków. Wydawca zdecydował się na nieułatwiane zabawy, dlatego też nie powstały żadne kody Spellforce 2 Dragon Storm. A szkoda, bowiem statystyki wykazują, że fraza SpellForce 2: Władca Smoków – kody jest często szukana przez graczy.
A jeśli jesteś, jak prezentuje się ten dodatek w praktyce, w sieci znajdziesz niejeden trailer Spellforce 2 Dragon Strom.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: SpellForce 2: Władca Smoków

dodał: szmatan , 28.04.2010

to jest dodatek do spellforce2 czas mrocznych wojen

dodał: ~tutuftutfutjktururi , 01.10.2009

to jest demo czy full?