Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Space War Commander

Kategoria: Strategiczne
Producent: Dreamspike
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 22.04.2009
Rozmiar: 55 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 151

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.
Opis - Space War Commander

Pobierz darmowe demo gry SPACE WAR COMMANDER!

Czy marzyłeś kiedyś o przemierzaniu kosmosu i przygodach w międzygwiezdnej przestrzeni? Jeżeli tak, to pobierz bezpłatne demo gry Space War Commander. Jest to strategia czasu rzeczywistego (rts) osadzona w realiach science-fiction, gdzie możesz spróbować swych sił jako dowódca gwiezdnej eskadry. W wersji demonstracyjnej zakosztujesz elementów, jakie otrzymasz w pełnej wersji.

Gra Space War Commander posiada trzy tryby zabawy. Pierwszy to CONQUEST - jest to kampania dla jednego gracza, podczas której podbija on trzydzieści różniących się znacznie galaktyk. W tej kosmicznej wojnie uczestniczy łącznie siedem ras dysponujących różnymi technologiami i jednostkami. To wspaniała zabawa z własną linią fabularną. Drugi tryb to GAUNLET - tutaj galaktyki generowane są losowo (czyli teoretycznie otrzymujemy niezliczoną ich ilość), zaś rozgrywka toczy się nieco inaczej niż w CONQUEST.

SPACE WAR COMMANDER zalicza się do tego typu gier, do zrozumienia zasad których potrzeba pół godziny, zaś zabawa nie nudzi się przez lata. Pobierz darmowe demo gry i daj się wciągnąć w międzygwiezdne wojny! Przekonaj się, dlaczego gra zebrała świetne recenzje w prasie branżowej. A jeśli uznasz, że to jest to,możesz kupić pełną wersję bezpośrednio u producenta - kliknij tylko w link.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Space War Commander