Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Space Program Manager

[ZAPOWIEDŹ]
Kategoria: Strategiczne
Producent: Wastelands Interactive
Data dodania: 26.01.2011
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Opis - Space Program Manager
Wśród licznych, istniejących strategii ekonomicznych natrafiamy przeważnie na tytuły, w których zarządzamy firmą, miastem, liniami komunikacyjnymi, itp. Na ich tle wyróżnia się, zapowiedziany przez polskiego producenta Wastelands Interactive, ambitny tytuł Space Program Manager. Będziemy mieli okazje stanąć na czele nowopowstałej agencji kosmicznej, zaś jej celem będzie spełnienie jednego z marzeń ludzkości, czyli wysłanie załogowej misji na Marsa.

Nim jednak do tego dojdzie, gracza czeka długa droga. Musimy wysyłać na orbitę satelity, dzięki którym pozyskamy fundusze na dalsze badania i rozwój. To pozwoli nam na budowanie coraz to lepszych wahadłowców, wysłanie misji na Księżyc, a w końcu posłanie rakiety załogowej na Czerwoną Planetę. Space Program Manager stawia mocno na realizm, dlatego też jak i w świecie rzeczywistym, niektóre plany wymagają do realizacji lat. Jako że system rozgrywki jest turowy, nie musimy się śpieszyć – mamy czas, aby przemyśleć kolejne posunięcia i strategię rozwoju.

Warto podkreślić, że podczas gry otrzymamy również sporą dawkę ciekawych informacji historycznych z zakresu współczesnej astronomii oraz historii lotów kosmicznych, można więc powiedzieć, że Space Program Manager ma charakter edukacyjny. Mimo, że ta zapowiedź gry jest dość ogólnikowa, z pewnością wszyscy miłośnicy programów kosmicznych oraz astronomii wiedzą już, na jaki tytuł zwracać uwagę w nadchodzących miesiącach. Co prawda nie wiadomo jeszcze, czy ukaże się wersja demo Space Program Manager, jednak ten tytuł wydaje się wart nabycia choćby ze względu na swą oryginalność. I co ważne – jest produkcji krajowej, więc na pewno ukaże się Space Program Manager po polsku.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Space Program Manager

dodał: ~KXZYŚ , 15.04.2011

Hej Weroniko Woitalo Kocham cie i postanowiłem dać ci prezent na urodziny noto buziaki papa\nzobaczymy sie jutro cześć\nxD.