Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Space Empires IV 1.60

Kategoria: Strategiczne
Producent: Malfador Machinations
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 21.04.2009
Rozmiar: 28,2 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 483

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Space Empires IV

+ Pentium 166,

+ 32MB,

+ HDD 100 MB,

+ karta graficzna VGA

Opis - Space Empires IV

Space Empires IV to strategia kosmiczna, dziejąca się w najdalszych zakątkach wszechświata, gdzie kilka ras walczy o dominację. Narzędzi i dróg do osiągnięcia tego celu jest wiele. Chcesz się przekonać? Ściągnij za darmo download z pobierz .pl.

Space Empiers IV wyprodukowana przez Malfador Machinations- pobierz za free- jest potwierdzeniem, że dobra strategia kosmiczna niekoniecznie musi błyszczeć graficznie.

Celem gracza w Space Empiers IV jest rozwój i przetrwanie w galaktyce. Aby tego dokonać, trzeba kolonizować nowe planety, badać nowe systemy słoneczne, budować statki kosmiczne, stawiać budynki na planetach i w końcu prowadzić odpowiednie badania naukowe oraz walczyć z najeźdźcami.

W Space Empiers IV walkę można rozegrać automatycznie, gdzie gra ustala wynik spotkania na podstawie ilości i jakości sprzętu po obu stronach, a także nastawienia do walki. Jako, że jednak czasem gracz ma chęć zrobić coś samemu, czyli lepiej, oddano też do dyspozycji tryb ręczny. W Space Empiers IV walka odbywa się tu w turach. Statki poruszają się na zmianę, najpierw gracz, a potem przeciwnik. Ruch wykonuje się na siatce, a ilość pól o jaką można przesunąć statek, zależy oczywiście od ilości i jakości zamontowanych na nim silników. Jak tylko statki wejdą w zasięg broni pokładowej można zaczynać ostrzał.

Nie muszę chyba podkreślać, że bardzo duże znaczenie w Space Empiers IV- ściągnij za darmo download z pobierz .pl-  ma prawidłowy rozwój naszych galaktycznych posiadłości. Im lepiej będziemy wszystkim zarządzać, tym lepsze będą progresy naszych badań nad coraz to nowym sprzętem, technologią oraz budowlami. Nauka jest w „Space Empires IV” bardzo ważna, więc warto o nią dbać, bo bez tego bardzo szybko mocarstwo zamieni się w gwiezdny pył. Wszystko jest bardzo czytelne i selektywne. Można bez problemu modernizować istniejące już budowle. Oczywiście, aby się liczyć w naszej próżni, trzeba będzie zadbać także o konkretną liczbę floty, a tutaj mamy naprawdę spore pole manewru. Pobierz już teraz download i podbij kosmos wraz ze swoimi znajomymi.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Space Empires IV