Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Ski Region Simulator 2012

Kategoria: Strategiczne
Producent: GIANTS Software
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 27.12.2011
Rozmiar: 149 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 953

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Ski Region Simulator 2012

  • Pentium IV 2 GHz
  • 1 GB RAM
  • Karta grafiki 256 MB (GeForce 6800 lub lepsza)
  • 1 GB HDD
Opis - Ski Region Simulator 2012

Ski Region Simulator 2012 daje nam niepowtarzalną okazję, przekonania się jak wygląda praca zarządcy kurortu narciarskiego. Z pewnością korzystając ze stoków narciarskich, nie zastanawialiśmy się nad tym, jaka odpowiedzialność spoczywa na ich właścicielach i jak wiele trudu, muszą włożyć to by klienci byli zadowoleni.

Tym razem więc, role się odwracają i to my będziemy się musieli borykać z wszelkimi problemami, występującymi w czasie sezonu narciarskiego. Jednym z najważniejszych aspektów, o którym będziemy musieli pamiętać jest ograniczony budżet, którego stan zależy w głównej mierze od naszych gości i tego jak chętnie korzystają ze stoków.

Niedobór środków potrafi skutecznie pokrzyżować nawet najbardziej ambitne plany, warto więc dobrze planować wszelkie inwestycje. Ski Region Simulator 2012 oferuje nam kilka trybów rozgrywki. Ciekawie prezentuje się kampania, stopniowo stawiająca przed nami coraz bardziej wymagające cele, które skrupulatnie musimy realizować, rozwijając nasz ośrodek. Jeśli jednak ktoś uzna, że nadal jest to dla niego zbyt małe wyzwanie, może spróbować swoich sił w trybie wieloosobowym. W nim, przeciwnikami są inni gracze, którzy wykorzystają wszelkie nasze błędy by ściągnąć do siebie naszych klientów. Oprawa graficzna Ski Region Simulator 2012 nie prezentuje zbyt wysokiego poziomu, niezmiernie cieszy więc fakt, że autorzy zadbali przynajmniej o takie szczegóły jak realistyczne efekty pogodowe czy zmienny cykl dnia i nocy. Bez wątpienia mamy do czynienia z grą dość oryginalną. Od strony technicznej nie prezentuje się oszałamiająco, jednak porusza tematykę, która sprawia, że warto przyjrzeć się temu tytułowi i spróbować swoich sił w dość nietypowej roli.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Ski Region Simulator 2012