Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Sins of a Solar Empire: Rebellion

[ZAPOWIEDŹ]
Kategoria: Strategiczne
Producent: Ironclad Games
Data dodania: 15.03.2011
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Opis - Sins of a Solar Empire: Rebellion
Sins of a Solar Empire: Rebellion to gratka dla wszystkich miłośników strategii kosmicznych spod znaku 4X. Zaplanowany jest on na 2011 rok i wniesie do zabawy sporo nowych, istotnych elementów. Przede wszystkim pojawią się trzy nowe frakcje, które zmienią całkowicie układ sił w kosmosie. Co ciekawe, każda z nich wyłania się z dotychczasowych. Po prostu od istniejących oderwali się niezadowoleni obywatele, którzy postanowili zaprowadzić swoje porządki. Jak więc widać gameplay Sins of a Solar Empire: Rebellion zostanie wzbogacony o dodatkowe elementy związane z frakcjami. Każda będzie mogła produkować własne statki oraz rozwijać własne technologie.

W zaplanowanym tylko na PC Sins of a Solar Empire: Rebellion pojawią się także nowe sposoby na odniesienie zwycięstwa. Z pewnością wszystkich miłośników kosmicznych wojen i eksploracji gwiazd zainteresuje także informacja o wprowadzeniu statków nowego typu. Są one znane jako pod nazwą Tytan. Po pojawieniu się dodatku będą to najsilniejsze jednostki w całe grze! Jak na razie nie ukazał się żaden trailer tego dodatku, prezentujący te statki w akcji, jednakże powinien taki znaleźć się w sieci już niebawem.

Twórcy gry obiecują także podrasowaną grafikę, dzięki czemu efekty będą jeszcze bardziej zachwycające. Pojawią się także wielkie mapy do rozgrywek sieciowych. Jako że to rozszerzenie, trudno spodziewać się, aby był możliwy download Rebellion w wersji demo. Jednak warto przypomnieć, że w sieci znajduje się sporo modów do gry – wystarczy wpisać w wyszukiwarce „Sins of a Solar Empire mod”, aby trafić na strony z nimi. Jeśli ktoś ma problemy z podstawowa grą, może także wpisać „Sins of a Solar Empire cheats”, aby znaleźć użyteczne kody i triki do zabawy.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Sins of a Solar Empire: Rebellion