Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Sins of a Solar Empire: Entrenchment

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Strategiczne
Producent: Ironclad Games
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 02.02.2010
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Wymagania sprzętowe - Sins of a Solar Empire: Entrenchment

Core 2 Duo 2.2 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki 256 MB (GeForce 7600 lub lepsza), 2 GB HDD,

Opis - Sins of a Solar Empire: Entrenchment
Sins of a Solar Empire: Entrenchment na PC to pierwszy dodatek do Sins of a Solar Empire, który został wydany w lutym 2009 roku. Premiera Sins of a Solar Empire: Entrenchment była przekładana wielokrotnie, jednak ku uciesze graczy tytuł ten trafił na PCty i wprowadził sporo nowych elementów do podstawowej wersji gry.  Sins of a Solar Empire: Entrenchment  to pierwszy mod z czterech zapowiedzianych, które mają pojawiać się cyklicznie i rozszerzać możliwości tej gry. Niestety Sins of a Solar Empire: Entrenchment nie jest  po polsku, ale interfejs gry jest na tyle czytelny, że gracze którzy grali w wersję podstawową nie będą mieli z nim żadnych problemów. Szkoda jednak, że nie ma Sins of a Solar Empire: Entrenchment pl, bo tytuł ten mógłby przykuć więcej graczy przed ekrany monitorów.   

Nie ma demo Sins of a Solar Empire: Entrenchment za free dostępnego dla graczy, ale i tak wiemy o grzej naprawdę sporo informacji, zwłaszcza, że w naszym serwisie znajdziecie gameplay z Sins of a Solar Empire: Entrenchment i to za darmo. Sam dodatek to oczywiście, podobnie jak wersja podstawowa, gra strategiczna osadzona w przestrzeni kosmicznej, gdzie naprzeciw siebie stają trzy zwaśnione frakcje - Trader Emergency Coalition, The Vasari, oraz The Advent. Jakie zmiany oferuje rozszerzenie? Przede wszystkim nowe bronie, oraz platformy defensywne, zwłaszcza stacje kosmiczne, które znacznie ułatwiają obronę. Trailer z Sins of a Solar Empire: Entrenchment pokazuje, że również zdecydowano się na kosmetyczne zmiany w grafice, systemie rozgrywki, a także dodano nowe badania. Płatny download Sins of a Solar Empire: Entrenchment dostępny jest na stronie gry. U nas również znajdziecie masę dodatków do Sins of a Solar Empire: Entrenchment jak cheats, mody, a nawet dodatkowe mapy. Jeżeli chodzi o wymagania Sins of a Solar Empire: Entrenchment to są one podobne do tych znanych już graczom z podstawowej wersji. Jeśli szukasz dobrych strategii kosmicznych w stylu Sins of a Solar Empire: Entrenchment to pobierz inne tego typu pozycje dostępne w naszym serwisie.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Sins of a Solar Empire: Entrenchment