Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Sins of a Solar Empire: Diplomacy

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Strategiczne
Producent: Ironclad Games
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 02.02.2010
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Wymagania sprzętowe - Sins of a Solar Empire: Diplomacy

Core 2 Duo 2.2 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki 256 MB (GeForce 7600 lub lepsza), 2 GB HDD,

Opis - Sins of a Solar Empire: Diplomacy
Fani Sins of a Solar Empire mają szczęście, gdyż najnowsze rozszerzenie do tej gry nadchodzi wielkimi krokami. Według zapowiedzi twórców drugi dodatek do Sins of a Solar Empire ma znacznie rozszerzyć możliwości tytułu o chyba najskuteczniejszy sposób walki – dyplomację. Premiera Sins of a Solar Empire: Diplomacy została zapowiedziana na 9 lutego tego roku, jednak znając tempo twórców można spodziewać się jej opóźnienia. Na razie nie ma informacji czy pojawi się demo Sins of a Solar Empire: Diplomacy za darmo dostępne dla graczy, ale raczej nie ma co na to liczyć. Wciąż czekamy też na jakikolwiek gameplay z Sins of a Solar Empire: Diplomacy, który za free mógłby nam ujawnić więcej szczegółów odnośnie modelu zmian. Pewne jest, że aby uzyskać dostęp do tego rozszerzenia niezbędny będzie download Sins of a Solar Empire: Diplomacy, który rzecz jasna nie będzie darmowy. Gra do instalacji będzie potrzebowała podstawowej wersji gry, oraz najnowszego patch, by Sins of a Solar Empire: Diplomacy współpracował z nią poprawnie.

Wracając jednak do samych zmian w grze, to według zapowiedzi twórców znacznemu rozwojowi ulec ma rola dyplomacji w rozgrywce. Gracze uzyskają dostęp do nowego, rozbudowanego panelu za pomocą, którego będą mogli m.in. zawierać sojusze, oraz sprawdzać ich korzystność. Szkoda więc, że nie będzie Sins of a Solar Empire: Diplomacy po polsku, gdyż mogłoby to znacznie ułatwić rozgrywkę. Sins of a Solar Empire: Diplomacy pl spowodowałoby, że gracze nie gubiliby się tak w gąszczu opcji, dostępnych w grze. Oczekując na choćby na trailer z Sins of a Solar Empire: Diplomacy bądź mod, wiemy już, że oprócz nowego panelu, dojdą także nowe mapy, scenariusze, technologie, oraz nowy statek kosmiczny, a do tego twórcy pokusili się o naniesienie kilku kosmetycznych poprawek w grafice.  Wymagania Sins of a Solar Empire: Diplomacy maja pozostać niezmienne w stosunku do poprzedniczki. Jeśli czekasz wiec z utęsknieniem na Sins of a Solar Empire: Diplomacy to pobierz inne tego typu gry strategiczne dostępne na naszej stronie.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Sins of a Solar Empire: Diplomacy