Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Sins of a Solar Empire

Kategoria: Strategiczne
Producent: Ironclad Games
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 11.09.2009
Rozmiar: 536.21MB
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 464

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Sins of a Solar Empire

  • Core 2 Duo 2.2 GHz,
  • 2 GB RAM,
  • karta grafiki 256 MB (GeForce 7600 lub lepsza),
  • 3 GB HDD,
  • Windows XP SP2/Vista
Opis - Sins of a Solar Empire
Sins of a Solar Empire to tytuł, który powinien zainteresować wszystkich miłośników gier strategicznych. Ta świetna strategia kosmiczna zyskała wysokie noty w niemal każdym magazynie branżowym. Dlaczego? Możesz się o tym przekonać samemu, ponieważ mamy dla Ciebie wersję demo Sins of a Solar Empire do pobrania.

Download Sins of a Solar Empire w wersji demonstracyjnej jest darmowy. Pozwoli Ci na poznanie mechaniki gry. Osią fabuły jest konflikt pomiędzy Federacją Kupiecką a dwoma agresywnymi najeźdźcami. Gracz może wybrać dowolną stronę wojny i poprowadzić swe oddziały ku zwycięstwu. Pobierz Sins of a Solar Empire aby przekonać się o możliwościach rozbudowy struktur i jednostek. Różnią się one znacznie w zależności od wybranej strony konfliktu. Środowisko gry – kosmos – jest w pełni trójwymiarowe. Podczas zabawy przemierzysz olbrzymie przestrzenie międzygwiezdnej pustki, podbijając kolejne systemy plan terane i walcząc z wrogimi statkami. Ściągnij Sins of a Solar Empire w wersji demo, aby poznać obszar Wszechświata udostępniony przez wydawców. Prócz wojen musisz dbać także o ekonomię i rozwój – czy poradzisz sobie z tym zadaniem? A prócz trybu singlowej kampanii mamy jeszcze możliwość zmierzenia się z innymi żywymi graczami w starciach multiplayer.

W naszym kraju wydano Sins of a Solar Empire po polsku, jeśli więc nabędziesz oryginalną grę, nie będzie Ci potrzeba żadnego spolszczenia Sins of a Solar Empire. Ostrzegamy jednak, że demo nie powstało z wersji Sins of a Solar Empire pl i przyda się do niego znajomość języka angielskiego. Ta wciągająca gra strategiczna wyszła z kilkoma błędami, zaś do ich naprawy potrzebna Ci łatka. Patch Sins of a Solar Empire znajdziesz na naszych stronach – ściągnij łatkę Sins of a Solar Empire za darmo. Mamy również kody Sins of a Solar Empire. Podobnie jak i łatka, kody do Sins of a Solar Empire są free.

Zapewne zainteresuje Cię fakt, że gra działa z najnowszymi systemami operacyjnymi, możesz więc używać Sins of a Solar Empire mając Windows 7, a także wcześniejsze wersje gry. Nim jednak ściągniesz demo – nie mówiąc o zakupie pełnej wersji – sprawdź, czy Twój komputer spełnia wymagania Sins of a Solar Empire.

Nim ściągniesz demo, być może chcesz zobaczyć gameplay gry? Jeśli tak, znajdziesz w sieci trailer Sins of a Solar Empire, pokazujący rozgrywkę w praktyce.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Sins of a Solar Empire