Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

SimCity 2000

Kategoria: Strategiczne
Producent: Maxis
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 20.01.2009
Rozmiar: 2.00MB
System operacyjny: Windows 95, 98, XP
Liczba pobrań: 12115

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Wymagania sprzętowe - SimCity 2000

WinXP, Win9x, DOS
Opis - SimCity 2000

Kolejna odsłona gry SimCity wydana przez studio Electronic Arts twórcy takiego hitu jak Command &  Conquer. Już dziś pobierz demo SimCity 2000 za darmo. Jest to strategiczna gra w której użytkownik wciela się zarządce wirtualnego miasta którego zadaniem jest jak najlepszy jego rozwój. Symulator dokładnie odwzorowuje model zarządzania miasta. Przykładowo należy wyznaczyć odpowiednie strefy: handlową, mieszkalną czy przemysłową.

Ważna jest też infrastruktura energetyczna, drogowa czy kolejowa. Mieszkańcom należy też zapewnić ochronę policji  czy opiekę zdrowotną, a nawet odpowiednią ilość jednostek straży przeciwpożarnej.

W symulatorze gracz musi zwracać uwagę także na takie czynniki jak trzęsienia ziemi, huragany itp. oraz szkody z nimi związane. Społeczność miasta SimCity cały czas ocenia swojego zarządcę, a żeby wygrać należy sprawować opiekę nad mieszkańcami na należytym poziome. Wszystko to sprawia, że SimCity 2000 jest świetnym symulatorem który niemal idealnie odwzorowuje zarządzaniem miastem. 

W tej części gry twórcy zrezygnowali z grafiki dwuwymiarowej na korzyść trójwymiarowej. To znacznie rozszerza możliwości rozbudowy miasta oraz uatrakcyjnia grę.

Na pobierz.pl download gry SimCity 2000 całkowicie za free.  Wystarczy że naciśniesz zielony przycisk pobierz teraz i już będziesz mógł sie cieszyć wspaniałą strategiczną grą.

Ta demonstracyjna wersja SimCity 200 dostępna na WinXP, Win9x, DOS
Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: SimCity 2000

dodał: ~ niewiadomy , 31.07.2009

Wypakowalem, ale potem jest ze ustawiam jakas tam katre czy co tam\nAle jak to ustawic. Moze mam za mocny komputer(nie wiem jakie marki mam karty).\nJak ja wlaczyc ??

dodał: rodzyn3k , 28.07.2009

naciśnij na 'pobierz teraz'

dodał: karisza , 14.03.2009

nie do się ściągnąć na kąpa !! :(