Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Sid Meier's Civilization V

Kategoria: Strategiczne
Producent: Firaxis Games
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 22.02.2010
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 1746

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Sid Meier's Civilization V

Core 2 Duo, 2 GB RAM, karta grafiki 256 MB (GeForce 7900 GS lub lepsza), 8 GB HDD, Windows XP/Vista/7
Opis - Sid Meier's Civilization V

Premiera Civilization V odbyła się we wrześniu 2010 roku, a zmian w najnowszej odsłonie ma być naprawdę sporo. Civilization 5 wydano na PC. Część ta jest ostatnią tej popularnej serii, która ma stanowić ukoronowanie całej historii Cywilizacji.

Otóż najnowszy Civilization 5 ma zmieniony systemem walki. Twórcy zrezygnowali bowiem z kwadratowych pól na mapach i  zdecydowali się na popularne, zwłaszcza w przeszłości sześciokąty, dzięki czemu możliwości manewrowania oddziałami są znacznie większe niż w przeszłości. Gra może pochwalić się także piękną grafiką - a na pewno piękniejszą niż poprzednie edycje. Dostępne są screeny z Civilization 5 za darmo na naszej stronie. Czym jeszcze zaskoczy nas Sid Meier's Civilization 5? System walki pozostał oczywiście turowy, ale znacznej rozbudowie uległy funkcje dyplomatyczne w grze, dzięki czemu wojna nie jest jedyną opcją przetrwania.  Nowy Civilization 5 ma oferuje graczom na starcie, aż 18 cywilizacji ze Stanami Zjednoczonymi Georga Washingtona, oraz Niemcami Bismarcka na czele. 

W grze pojawił się również rozbudowany multiplayer. Gra ma być otwarta także na masę modów do Civilization V, których download na pewno szybko będzie możliwy z fanowskich stron serii. ­Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Sid Meier's Civilization V

dodał: ~max343 , 22.02.2010

fajna ale to tylko opis gry.