Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Sid Meier's Civilization III

Kategoria: Strategiczne
Producent: Firaxis Games
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 07.07.2009
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 3976

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Sid Meier's Civilization III

  • Procesor: Pentium II 300MHz,
  • Pamięć: 128MB RAM
Opis - Sid Meier's Civilization III

­Gra Civilization 3 była przełomową odsłoną dla całej serii, choć zyskała sobie dość odmienne opinie. Zagrywający się w poprzednie odsłony fani jednocześnie wychwalali, jak i krytykowali nowe elementy gry. Jeżeli chcesz zobaczyć, jak zmieniła się Civ 3 w stosunku do „jedynki” i „dwójki”, pobierz Civilization 3 w wersji demonstracyjnej. Demo Civilization 3 ma ograniczoną liczbę tur, ale możesz nawet w niej zbadać wszystkie aspekty zabawy.


Co rzuca się w oczy, to zmiana widoku ekranu. Z dotychczasowego rzutu izometrycznego przechodzimy w środowisko trójwymiarowe. Jednostki są w pełni animowane. Pojawiają się Robotnicy, który zastępują Osadników z budowaniu ulepszeń wokół miast. Pobranie wersji demonstracyjnej Civilization 3 za darmo pozwoli Ci to wszystko zobaczyć. Mało tego, drzewko technologii zostało odświeżone i zmienione. Pojawił się również podział na małe i duże Cuda świata oraz cuda narodowe. Okienko dyplomacji również przeszło całkowity lifting – pojawiły się animowane głowy przywódców nacji, co czyni negocjacje bardziej realnymi. Sid Meire’s Civilization III to również likwidacja karawan – ich miejsce zajmują umowy handlowe. Mogą być to zarówno umowy typu „za banany płacicie złotem” lub handel wymienny – „za banany dajecie nam małże”. Rodzaj towarów jest ważny, bowiem te luksusowe zwiększają zadowolenie naszych poddanych. Civilization 3 to również wojny i bitwy. Tutaj drzewko jednostek przeszło całkowitą metamorfozę, zaś liczba nowych jednostek i ich rodzajów jest zbyt duża, by je wymienić w tym miejscu.


Na tym jeszcze nie koniec zmian, jakie wnosi Civilization III. Nie sposób nie wspomnieć o nowych budynkach w miastach oraz zasięgu. Każde miasto w miarę rozwoju wytwarza wokół siebie granicę wpływu. Download Civilizaton III w wersji demo pozwoli Ci zaobserwować to zjawisko. Pojawiają się realne granice, których przekroczenie przez obce jednostki jest równoznaczne z wypowiedzeniem wojny. Im miasto większe, tym wpływ większy, może się więc zdarzyć, że mniejsze osiedla innych cywilizacji znajdą się pod naszym wpływem. Może to prowadzić do rewolucji i przejścia ich na naszą stronę. Demo Civilization 3 ukaże Ci z pewnością niejedną tego typu sytuację.


Wydana wyłącznie na PC Civilization 3 oferuje w pełnej wersji nie tylko wolną grę, ale także scenariusze, gdzie pojawiają się niespotykane nigdzie indziej jednostki oraz budowle. Download Civilization 3 w wersji demonstracyjnej pokazuje naprawdę dużo elementów gry, pamiętaj jednak, że nie są to wszystkie. A w dodatku do wersji podstawowej wyszły również i dwa dodatki. Pierwszy – Civilization 3 Play the World rozszerzył zabawę o nowe cywilizacje i opcje gry wieloosobowej, zaś drugi – Civilozation 3 Conquest – prócz kolejnych nacji dodawał związane z wojną scenariusze. Zresztą wciąż w sieci publikowane są nowe mapy i misje do Civilization 3 do pobrania za darmo. Jednak uruchomisz je wyłącznie z pełną wersją gry. Co prawda Civilization 3 nie jest za free, to jednak kupując wydaną w Polsce Civilization 3 pl możesz nabyć w jednym pudełku podstawkę i oba dodatki.


Wart wspomnieć jeszcze o fakcie, że choć Civilization 3 wyszła po polsku, to liczni fani tego tytułu przygotowali swoje niejedno spolszczenie Civilization 3. Wszystkie spolszczenia Civilization 3 są do porabia za darmo, podobnie jak fanowskie mody. Jeśli masz pełną wersje tego tytułu i będziesz ich szukać w sieci, uważaj, by nie wpisywać w wyszukiwarce błędnej frazy „civilisation 3”. Internet to również nieprzebrana baza dodatków do Civilization3, jak na przykład nowych jednostek, scenariuszy i map. Możesz również odnaleźć użyteczne kody do Civilization 3 oraz cheaty, które dadzą Ci sporo profitów już na starcie. Pamiętaj również, by ściągnąć patch Civilziation 3, który poprawia działanie programu.


Gra Civilization 3 powinna działać pod wszystkimi systemami Windows, poczynając od XP. Dlatego też pograsz w Civilization 3 pod Windows 7, cieszyć się będziesz również Civilization 3 mając Windows Vista. Na konsole tytuł ten nie ukazał się, tak więc na przykład posiadacze ps3 nie poznają Civilziation 3.


Civilization 3 to przełomowa część serii, która zyskała tyle samo zwolenników, co i przeciwników. Jeśli chcesz dowiedzieć się dlaczego, pobierz demo gry.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Sid Meier's Civilization III