Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Sid Meier's Civilization II

Kategoria: Strategiczne
Producent: Firaxis Games
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 07.07.2009
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 6395

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Sid Meier's Civilization II

  • Procesor: Pentium 166 MHz,
  • Pamięć: 16 MB RAM
Opis - Sid Meier's Civilization II

­Gra Civilization 2 doczekała się już status kultowej. Nic zresztą dziwnego, bowiem po dziś dzień jest jedną z najchętniej granych gier strategicznych na świecie. Piszący te słowa zalicza się również do ludzi, którzy parę razy do roku wsadzają płytkę CD do napędu i wkraczają w świat, gdzie historia jeszcze nie została napisana. Chcesz dowiedzieć się, dlaczego? Pobierz Civilization 2 i stwórz własną cywilizację!


Download Civilization 2 jest w pełni darmowy. A pozwoli Ci na setki godzin gry. Jako że mapy zawsze tworzone są losowo, dlatego nigdy rozgrywka nie będzie taka sama. Jeśli jeszcze nie słyszałeś o tej grze, przybliżymy Ci nieco jej sens. Stajesz na czele jednej z osiemnastu nacji, zaś Twoim zadaniem jest poprowadzenie jej od epoki plemienia po wystrzelenie statku kosmicznego z kolonistami. Pobierz Civilization 2 za darmo i zobacz, czy będziesz w stanie wypełnić zadanie.


Droga do tego długa – musisz budować i rozwijać miasta, wynajdywać kolejne technologie, dbać o podatki, gospodarkę i wojsko. Styl gry w Civ 2 jest dowolny. Możesz tu toczyć bez przerwy wojny, ale też nikt nie broni Ci przejść całej gry bez żadnej agresji. Ta właśnie dowolność stanowi jeden z wielkich plusów Civilization II. Sprawdź zresztą samemu, jaki styl najlepiej Ci pasuje, pobierając Civilization 2 za free. Pamiętaj – to nie jest wersja demo Civilization 2, a pełna wersja programu!


Civilization 2 doczekała się kilku dodatków, wprowadzających nowe mapy tematyczne oraz licznych modów robionych przez graczy. Po ich ściągnięciu możesz zmienić Sid Meirer’s Civilization II w strategiczną grę fantasy – są tu mapy inspirowane „Władcą Pierścieni” wraz z jednostkami i budowlami znanymi z książek – lub science-fiction – jest tu na przykład mapa „Wojny światów” na podstawie książki Wellsa. Download modów Civilization 2 jest darmowy. Wydano także pełnoprawną, samodzielną grę będącą wariacją na temat Civilization 2 – Test of Time. Tam mamy od razu gotowe mapy fantasy i s-f. Niestety, póki co te wersja Civilization 2 nie jest do pobrania.


Choć Civilization 2 wyszła po polsku, to wersja ta jest anglojęzyczna. Jednak w sieci znajdziesz kilka fanowskich spolszczeń. Spolszczenie do Civilization 2 łatwo pozwoli Ci zmienić grę w Civilization 2 pl. Oczywiście Civilization 2 uruchomisz na PC. Nie ma wersji na konsole, więc jeśli myślisz o graniu w Civilization 2 na ps3, nie ma na to szans.


Po ściągnięciu pełnej wersji gry znajdź w sieci patch do Civilization 2, który zoptymalizuje działanie gry. Możesz również odnaleźć kody Civilization 2, jednak zdecydowanie zubożają one zabawę, dając wszystko „na tacy”. Download Civilization II jest w pełni darmowy. Gra powinna bez problemu działac pod nowymi systemami Mocrosoftu, tak więc odpalisz Civilziation 2 pod Windows 7, będziesz mógł również grać w Civilziation 2 przy Windows Vista.


Szukając materiałów do gry uważaj na literówki – często wpisywane błędne frazy to „civilisation 2” lub „civilization2”

Civilization 2 to legendarna gra, uznawana przez wielu fanów za najlepszą część serii. Chcesz zbudować świat od nowa i napisać jego historię inaczej? Proszę bardzo…Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Sid Meier's Civilization II