Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Shogun: Total War

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Strategiczne
Producent: Creative Assembly
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 07.09.2011
System operacyjny: Windows

Brak

Wymagania sprzętowe - Shogun: Total War

Procesor: 300 MHz

RAM: 64 MB

Akcelerator grafiki 3D

Opis - Shogun: Total War

Dzięki Shogun: Total War możemy stanąć na czele jednego z klanów, odgrywających dużą rolę w dawnej Japonii. Kraj zastajemy w momencie gdy jest targany wewnętrznymi konfliktami, wiele klanów walczy o przejęcie władzy.

Naszym głównym zadaniem jest zdobycie tytułu Szoguna. Możemy to osiągnąć jedynie poprzez zjednoczenie kraju. Oczywiście nie jest to zadanie proste, gdyż będziemy zmuszeni pokonać wiele przeciwności. Niezwykle ważne jest dbanie o rozwój naszych prowincji. Dokonujemy tego rozbudowując potężne fortece oraz gospodarkę, dzięki której mamy środki na budowę potężnej armii. Wśród wiernych nam wojowników możemy mieć zarówno potężnych samurajów, jak i działających z ukrycia wojowników ninja.

Rozgrywka w Shogun: Total War toczona jest systemem turowym. Wyjątek stanowią jednak bitwy, które rozgrywają się w czasie rzeczywistym. Są one jednocześnie jednym z najbardziej rozbudowanych elementów gry. Tym razem nie wystarczy, tak jak w większości gier strategicznych, stworzyć ogromnej armii. Musimy też umieć, odpowiednio dowodzić naszym wojskiem. Na wynik bitwy wpływ ma wiele, pozornie nieistotnych czynników, takich jak ukształtowanie terenu czy nawet pogoda. Tylko jeśli odpowiednio je wykorzystamy, mamy szansę na zwycięstwo. Warto też wspomnieć o tym, że przedstawione w Shogun: Total War starcia prezentują się niezwykle efektownie. Może w nich uczestniczyć nawet kilka tysięcy jednostek. Wszystkie wydarzenia na polu bitwy, podziwiamy dzięki dopracowanej oprawie graficznej. Wprawdzie dziś może się ona wydawać już nieco archaiczna, jednak trzeba przyznać, iż nadal posiada swój specyficzny klimat.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Shogun: Total War