Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Seven Kingdoms: Conquest

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Strategiczne
Producent: Infinite Interactive
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 02.02.2009
System operacyjny: Windows XP, Vista

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Seven Kingdoms: Conquest

  • Procesor: Pentium 4 2.6 GHz
  • Pamięć RAM: 512 MB
  • Karta graficzna: 128 MB (GeForce FX 5700 lub lepsza)
  • Miejsce na dysku twardym: 2 GB
Opis - Seven Kingdoms: Conquest
Seven Kingdoms: Conquest to interesująca gra strategiczna czasu rzeczywistego. Fabuła to konflikt między ludźmi a demonami natomiast czas akcji w jakim toczy się gra, rozciąga się od czasów antycznego Egiptu, aż po odległą futurystyczna przyszłość. Rozgrywka podzielona została na siedem okresów, jak starożytność, średniowiecze czy odległa przyszłość, w ramach każdego z nich każda z nacji (w grze występuje po 7 różnych frakcji z każdej strony konfliktu, przypisane są one do poszczególnych epok) dysponuje odpowiednią technologią jak i by było jeszcze bardziej nieprzewidywalnie futurystycznie i nowatorsko – magią. Wraz z postępem gry rola magii w rozgrywce maleje na rzecz coraz bardziej zaawansowanej technologii. W stosunku do poprzednich części gier z serii Seven Kingdoms, twórcy znacznie uprościli mechanizmy ekonomiczne i dyplomatyczne (ale zachowano np. wywiad i kontrwywiad) a maksymalny ciężar rozgrywki został położony na aspekt wojskowy i prowadzenie działań wojennych. Gra posiada tryb multiplayer, w którym wojnę może toczyć do ośmiu graczy jednocześnie. 


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Seven Kingdoms: Conquest

dodał: ~peace , 01.09.2013

okjeaaa

dodał: ~toushiro , 26.10.2009

yo