Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Sengoku

[ZAPOWIEDŹ]
Kategoria: Strategiczne
Producent: Paradox Interactive
Data dodania: 31.08.2011
Rozmiar: 250 Mb
System operacyjny: Windows

Brak

Opis - Sengoku

Sengoku przeniesie nas do czasów feudalnej Japonii. Rozgrywka ma być oparta na podobnych zasadach jak w przypadku gier z serii Europa Universalis. Łatwo więc przewidzieć, że będzie to gra dla każdego.

Głównym ekranem, któremu poświęcimy najwięcej czasu, jest dokładnie odwzorowana mapa, na której widzimy całą Japonię. Z jej poziomu, rozwijamy podległe nam prowincje, a także przemieszczamy nasze armie. Jest ona stworzona na bazie danych na temat dawnej Japonii, więc wiernie odwzorowuje realia historyczne, w tym podział na prowincje. W grze niezwykle ważny będzie klan, do którego należymy. Stosunki w nim panujące, będą miały wpływ na rozgrywkę, konkurencja pomiędzy jego członkami nie jeden raz doprowadzi do wojny.

Co ciekawe, wedle zapewnień twórców, sporą część pojawiających się w grze postaci, cechować będzie indywidualna osobowość, która determinuje ich zachowanie oraz stosunek wobec nas. Może się więc zdarzyć, że niektórzy występujący w grze bohaterowie, zdradzą nas bez wahania dla osiągnięcia korzyści. Niezwykle ważna będzie też dyplomacja. Utrzymywanie dobrych stosunków, z potęgami takimi jak Portugalia, jest powiązane z ogromnymi korzyściami jakie możemy osiągnąć. Nie zawsze jednak dyplomacja jest najlepszym rozwiązaniem. Gdy ona zawiedzie, zawsze możemy skorzystać z usług doskonale wyszkolonych wojowników ninja, którzy na nasz rozkaz zlikwidują wskazaną postać. Jak więc widać, Sengoku zapowiada się na doskonałą grę dla prawdziwych strategów. Nie będzie to jednak ten rodzaj strategii, jaki kojarzą z pewnością fani gier takich jak Shogun: Total War. W tym wypadku, nie mamy możliwości taktycznego rozgrywania bitew. Mimo wszystko już teraz można przypuszczać, że jedną z najmocniejszych stron tej produkcji będzie klimat. Warto więc czekać na premierę tej gry, która odbędzie się 13 września. Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Sengoku