Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Scrolls

[ZAPOWIEDŹ]
Kategoria: Strategiczne
Producent: Mojang Specifications
Data dodania: 25.11.2011
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Opis - Scrolls
Scrolls, nazwa o którą w 2011 roku dwóch znanych producentów toczyła spór w sądzie. Sprawa zakończyła się po myśli studia Mojang Specifications, odpowiadająca za powstawanie tej turowej strategii.

Scrolls to kolejny projekt, który powstał w głowie Markusa Perssona twórcy Minecrafta. Sam fakt, że za tytuł odpowiada ten jegomość, nadaje grze intrygującej otoczki oczekiwania na coś nieszablonowego. Scrolls ma być grą strategiczną, gdzie celem będzie pokonanie wrogich jednostek przeciwnika, a następnie jego samego. Brzmi to prosto i dość standardowo. Cała zabawa dotyczy jednak otoczki i tego w jaki sposób wyeliminujemy naszego rywala.

Rozgrywka prowadzona będzie turami. Na planszy przypominającej szachownice, rozłożone zostaną nasze jednostki. Scrolls – zwoje, mają posłużyć nam do utworzenia własnej talii kart, które następnie losowo będą wyciągane i oddawane do naszej dyspozycji. Dodatkowo, żeby nie było łatwo, dostaniemy także surowce, których wyczerpanie będzie oznaczać również naszą porażkę, tyle że ekonomiczną. Bitwa kończyć się będzie w momencie, gdy wszystkie oddziały naszego oponenta zostaną usunięte nam z drogi i nasz rywal będzie dostępny na wyciągniecie ręki. Dopiero po zlikwidowaniu figury reprezentującej gracza, odniesiemy ostateczne zwycięstwo, lub jak wspominałem wcześniej po wyczerpaniu jego zapasów.

Logika, strategia, szachy, taktyka i losowość – ta gra będzie zdecydowanie wymagać gimnastyki naszego umysłu. Scrolls zaoferuje nam możliwość rozgrywki w trybie pojedynczego gracza, ale dopiero w trybie multiplayer osiągniemy pełnie szczęścia, pokonując prawdziwych rywali. Premiera gry w Maju 2012.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Scrolls