Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Scourge of War: Gettysburg

Kategoria: Strategiczne
Producent: Norb Development Software
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 06.05.2011
Rozmiar: 280 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 216

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Scourge of War: Gettysburg

Core2 Duo 1.65 GHz, 2GB pamięci RAM, 2GB wolnego miejsca na dysku twardym
Opis - Scourge of War: Gettysburg
Scourge of War: Gettysburg to gra strategiczna osadzona w klimatach wojny secesyjnej. Produkcja co prawda nie jest wysokobudżetowym projektem, ale patrząc na screeny gra zachęca do przetestowania jej. Tytuł będzie świetną gratką dla fanów historii i gier, które łącza się z faktami historycznymi. Sam gameplay nie jest wymagający, a w grze jest możliwość dopasowania jego poziomu w zależności od tego, kto jak czuje się na polu bitwy. Zaletą gry, będzie także różnorodność jednostek, których dokładne odwzorowanie stanowiło jeden z priorytetów podczas tworzenia gry. Dzięki takiemu podejściu, możemy liczyć na klimatyczną rozgrywkę.

Dobrego słowa natomiast nie można powiedzieć o grafice. Nie znajdziemy tutaj monumentalnych i zapierających dech w piersiach widoków. Gra jest raczej nastawiona  na to, by przyciągnąć graczy chcących poczuć klimat wojny domowej w Ameryce, po przez dowodzenie jedną z armii. Scourge of War: Gettysburg  w wersji demo jak i full, daje nam możliwość pogrania z komputerem jak i graczami w trybie multi. Pełna wersja gry oferuje do rozegrania 20 misji opartych na faktach historycznych. Wykupienie kodu aktywacyjnego u producenta, da możliwość odblokowania wszystkich pozostałych etapów, bez potrzeby zakupy w sklepie pudełka z grą.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Scourge of War: Gettysburg