Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Scorched 3D Build 42.1

Kategoria: Strategiczne
Producent: Gavin Camp.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 10.06.2009
Rozmiar: 48 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP
Liczba pobrań: 351

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).
Opis - Scorched 3D

Pobierz darmowa grę strategiczną Scorched 3D!

Scorched 3D to kontynuacja klasycznej gry Scorched Earth (lub Scorched Tanks). Idea jest banalnie prosta, zaś grywalność dostarcza dziesiątek godzin dobrej zabawy. Mamy do dyspozycji działo i musimy ustawiać je pod takim kątem i ustalić taką siłę, aby wystrzelony pocisk trafił przeciwnika. 

Ruchy wykonujemy na zmianę. W pełni trójwymiarowe środowisko jest przebogate w detale - od przelatujących śmigłowców po ptaki i wyskakujące z fal oceanu ryby. Sceneria walki NIGDY nie jest taka sama - przy każdym starciu plansza tworzona jest od nowa. W zabawie może brać udział do dwudziestu "artylerzystów" - mogą być to zarówno inni żywi ludzie, jak też i komputerowi oponenci, a nic nie stoi na przeszkodzie, aby byli to zarówno ci, jak i ci.

Scorched 3D to godziny świetnej zabawy w doskonałej oprawie graficznej! Pobierz ten tytuł całkowicie bezpłatnie i wykaż się celnością!Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Scorched 3D