Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Savage 2: A tortured soul

Kategoria: Strategiczne
Producent: S2 games
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 25.04.2009
Rozmiar: 1014 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 641

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Wymagania sprzętowe - Savage 2: A tortured soul

  • Processor - 2.2GHz Pentium 4 / AMD 2000+ lub lepsze
  • RAM - 1GB
  • Karta graficzna - 128MB fzgodna z DirectX 9.0c
  • Karta muzyczna zgodna z DirectX 9.0c
Opis - Savage 2: A tortured soul

Pobierz darmową grę Savage 2: A tortured soul!

Savage 2: A torture soul jest w pełni darmową grą strategiczną, którą  możesz ściągnąć na swój komputer. Akcja gry osadzona jest w ponurym świecie, gdzie ludzkość pewnego dnia odwróciła się od światła i podążyła drogą zatracenia. Wojny rozdarły świat, zaś z piekieł przybyły krwiożercze potwory i demony. Czy będziesz w stanie przeżyć w tym koszmarze?

Pobierz darmową grę Savage 2: A tortured soul i stwórz postać, jaką będziesz przemierzać ponure krainy. W miarę postępów i wykonywania kolejnych misji nabierasz doświadczenia oraz zyskujesz nowe moce. Dzięki temu możesz walczyć wręcz, dystansowo, rzucać czary oraz handlować. Czekają na Ciebie stada potworów, od tych najmniej groźnych po największe demony z głębi piekieł. W tej bezpłatnej grze dowodzisz również podległymi Ci jednostkami - wykaż się talentem dowódcy na polu walki!

Savage 2: A tortured Soul jest grą całkowicie darmową, jeżeli jednak chcesz, możesz zakupić za sumę 9,99 $ konto Premium, które przynosi dość dobre profity. Nim jednak zdecydujesz się zainwestować swe pieniądze, pobierz za darmo cały tytuł i zobacz, jak Ci się spodoba.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Savage 2: A tortured soul