Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Rome: Total War

Kategoria: Strategiczne
Producent: Creative Assembly
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 07.09.2011
Rozmiar: 162.36 MB
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 1524

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Rome: Total War

Procesor: 1.5 GHz

RAM: 512MB

Karta graficzna: musi posiadać przynajmniej 64MB pamięci (wybrany model powinien mieć wydajność równą lub wyższą od karty GeForce 3)

2.9 GB miejsca na twardym dysku

Opis - Rome: Total War

Creative Asembly tworząc grę Rome: Total War, postanowiło dać nam możliwość pokierowania, rozwojem Imperium Rzymskiego. Dzięki tej grze możemy uczestniczyć, w najważniejszych wydarzeniach z tego okresu. Będziemy więc świadkami powstania Spartakusa, jak również wojny z Kartaginą.

Gra doskonale odzwierciedla też inne realia historyczne, nawet takie jak charakterystyczne jednostki z tamtego okresu. Rozgrywka w nowej odsłonie, ponownie opiera się na sprawnym zarządzaniu państwem oraz skutecznym prowadzeniu bitew, czyli dwóch głównych filarach wszystkich gier z serii Total War. Gra nie wprowadza żadnych rewolucyjnych zmian. Nadal w trybie turowym rozwijamy nasze prowincje, zwracając uwagę zarówno na aspekt militarny jak też ekonomiczny.

Dzięki temu zyskujemy zasoby, potrzebne do stworzenia silnej armii. Bitwy toczone są natomiast ponownie w czasie rzeczywistym. Teraz jednak są one znacznie bardziej widowiskowe, dzięki zastosowaniu udoskonalonego silnika graficznego. Mamy więc do czynienia z rozwiązaniami, dobrze znanymi z poprzednich części. Nie można tego jednak uznać za wadę, rozgrywka mimo to Rome: Total War nadal potrafi wciągnąć, natomiast bardziej szczegółowa oprawa graficzna robi bardzo dobre wrażenie i stanowi idealne dopełnienie gry. Poziom trudności gry, jest rozsądnie wyważony i mimo, że czasami jednoczesne skuteczne zarządzanie państwem i prowadzenie armii potrafi sprawić problemy

Nie możemy narzekać na to, że gra jest zbyt trudna. Jeśli jednak dopiero zaczynamy przygodę z serią Total War lub chcemy nieco ułatwić sobie grę, możemy część spoczywających na nas obowiązków, powierzyć sztucznej inteligencji. Mimo wszystko, warto jednak samemu dbać o nasze prowincje, ponieważ daje to znacznie lepsze efekty.  Autorzy Rome: Total War postarali się także o dopracowanie sztucznej inteligencji, odpowiedzialnej za kierowanie poczynaniami naszych przeciwników. Teraz więc nasi wrogowie, będą dla nas znacznie większym wyzwaniem niż miało to miejsce dotychczas.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Rome: Total War