Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

RollerCoaster Tycoon 3

Kategoria: Strategiczne
Producent: Frontier Developments/Chris Sawyer
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 13.07.2009
Rozmiar: 182.6 MB
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 9871

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - RollerCoaster Tycoon 3

Procesor: 1.2 GHz

RAM: 384 MB

Karta graficzna posiadająca 32MB pamięci

Wymagane miejsce na dysku: 1.2 GB
Opis - RollerCoaster Tycoon 3

RollerCoaster Tycoon 3 to gra, będąca rewolucyjną częścią serii. Jest to bowiem pierwsza odsłona, która oferuje nam całkowicie trójwymiarową grafikę. Silnik graficzny wykorzystany prze autorów, jest doskonale zoptymalizowany, więc wymagania sprzętowe nie zwiększyły się radykalnie.

Wspomniana zmiana, pociągnęła też za sobą zastosowanie całkiem nowego interfejsu. Jest on teraz znacznie bardziej przejrzysty i umożliwia bardzo szybki dostęp, do wszystkich najpotrzebniejszych funkcji. Rozgrywka opiera się na tych samych założeniach, co w częściach poprzednich. W RollerCoaster Tycoon 3 ponownie więc musimy stworzyć park rozrywki, przynoszący jak największy zysk i cieszący się niesamowitą popularnością.

Aby to uczynić, dysponujemy całym szeregiem atrakcji, które możemy wybudować. Dodatkowo teraz ich ilość, została znacznie zwiększona, względem wcześniejszej części. Oczywiście nadal, najważniejsze pozostały kolejki górskie i to na nich w głównej mierze, skupiać się będzie nasza uwaga. Dzięki zastosowaniu trójwymiarowej oprawy graficznej, mamy teraz dodatkowo możliwość przejechania się naszą kolejką i przetestowania, czy dostarczy gościom wystarczająco wiele wrażeń. Nowa oprawa graficzna, jest też sporym ułatwieniem na etapie projektowania. Dzięki możliwości obracania kamery, możemy wszystko oglądać z dowolnej perspektywy, dzięki czemu tworząc wymarzoną kolejkę, działamy w dużo precyzyjniejszy sposób niż dotychczas.

W RollerCoaster Tycoon 3 sporo zmieniło się w kwestii gości, odwiedzających nasz park rozrywki. Teraz spełnienie ich wymagań jest znacznie trudniejsze, gdyż zostali oni podzieleni na różnego grupy, cechujące się zróżnicowanymi potrzebami. W reakcji na prośby graczy, w grze pojawił się tryb umożliwiający swobodne budowanie wymarzonego parku rozrywki, bez stawiania sobie jakiś konkretnych celów.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: RollerCoaster Tycoon 3

dodał: ~Fanka , 10.04.2012

wole pełwą wersię\\n

dodał: ~Fanka , 15.09.2010

Ta gra jest super naprawde

dodał: ~another reality , 04.07.2010

to jest demo , ale zawsze coś

dodał: ~kasia , 14.06.2010

wiecie gdzie mogę ściągnąć pełną wersję ROLLERCOASTERA 3 ? fajnie by było także z wodnym szaleństwem i dzikimi jazdami. :)

dodał: ~mwhaha , 18.01.2010

demówka...

dodał: ~pytos , 18.01.2010

gdzie to pobrac\n

dodał: ~henioslawa , 22.12.2009

chcę sie upewnić. Czy to, aby na pewno jest pełna wersja czy tylko demo??\nProszę o szybka odp.