Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

RollerCoaster Tycoon 2

Kategoria: Strategiczne
Producent: Frontier Developments/Chris Sawyer
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 23.09.2011
Rozmiar: 68.4 MB
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 2900

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - RollerCoaster Tycoon 2

Procesor: 400MHz

RAM: 64MB RAM

Akcelerator 3D z 8 MB pamięci

Opis - RollerCoaster Tycoon 2

Z pewnością wielu z nas, przynajmniej raz odwiedziło wesołe miasteczko. Gra RollerCoaster Tycoon 2 nawiązuje do tego okresu naszego dzieciństwa, jednak tym razem mamy okazję kierować, sporo większym przedsięwzięciem.

Tytuł oferuje nam właśnie, możliwość zarządzania własnym parkiem rozrywki. Względem poprzedniej części, znacznemu zwiększeniu uległa ilość budynków, które możemy postawić. Mamy więc jeszcze więcej możliwości, zarobienia na naszych gościach. Dzięki nim możemy funkcjonować, więc to o nich powinniśmy troszczyć się najbardziej. Ich zadowolenie zależy nie tylko od liczby atrakcji, jakie zapewniamy ale też od cen. Warto o tym pamiętać i nie ustalać ich na zbyt wysokim pułapie.

Wprawdzie w RollerCoaster Tycoon 2 budujemy całe parki rozrywki, jednak największy nacisk położony jest na kolejki górskie. W grze występuje ich aż 25 typów, z czego wszystkie są licencjonowane. Dzięki temu będziemy mogli zobaczyć te najbardziej znane, znajdujące na całym świecie. W tej odsłonie serii, graczy z pewnością ucieszy, pojawienie się znacznie większych map. Daje nam to całkiem nowe możliwości, projektowania wymarzonego parku rozrywki, który teraz może zajmować naprawdę gigantyczną powierzchnię. Fani serii z pewnością zauważą też inną zmianę, jaką jest ulepszona oprawa graficzna gry RollerCoaster Tycoon 2.

W dzisiejszych czasach, może już wydawać się przestarzała, jednak skok jakościowy względem poprzedniej części, jest bardzo widoczny. Niezbyt atrakcyjna jak na dzisiejsze standardy oprawa graficzna, ma też swoje zalety. Dzięki temu, gra bez problemu będzie działać płynnie nawet na netbookach, więc możemy sobie umilić czas np. w czasie podróży pociągiem. Zaletą tego tytułu jest niezwykle rozbudowany edytor, pozwalający nam dzięki wielu narzędziom, tworzyć własne mapy. W obliczu braku trybu gry wieloosobowej, może on być niezwykle przydatny gdy już przejdziemy wszystkie, przygotowane przez twórców scenariusze.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: RollerCoaster Tycoon 2

dodał: ~Pobraniak , 04.06.2013

Zdecydowanie lepsza od trójki

dodał: ~gracz , 04.05.2013

Super gra :)