Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

RollerCoaster Tycoon

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Strategiczne
Producent: MicroProse
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 30.03.2009
System operacyjny: Windows

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - RollerCoaster Tycoon

Procesor: 200MHz

RAM: 32MB

Akcelerator grafiki 3D

Opis - RollerCoaster Tycoon

RollerCoaster Tycoon jest dość nietypową grą strategiczną. Tym razem, zajmujemy się zarządzaniem parkiem rozrywki. Nie jest jednak zabawa, gdyż musimy uczynić wszystko, by na interesie zarobić.

Oczywiście w tym celu twórcy gry oddają w nasze ręce odpowiednie narzędzia, w postaci wielu atrakcji, które możemy postawić by zainteresować potencjalnych gości i skłonić ich do kupienia biletu, do naszego parku rozrywki. Warto więc zadbać o różnorodność, gdyż nasi goście nie lubią się nudzić. Oczywiście najprościej zainteresować ich, budując kolejkę górską, która powinna generować dla nas największe zyski, oraz stać się symbolem naszego parku.

W RollerCoaster Tycoon tworząc ją, mamy możliwość wykorzystania wielu gotowych elementów, dzięki czemu bez trudu stworzymy wymarzony obiekt. Oczywiście stawiając coraz to nowsze atrakcje, powinniśmy pamiętać o tym, że każda z nich sporo kosztuje, nie możemy więc zapominać o finansach. Musimy je dobrze kontrolować, ustalając na odpowiednim poziomie ceny biletów oraz pensje naszych pracowników. Archaiczna grafika cechująca ten tytuł, nie przeszkadza zbytnio w rozgrywce. Wpływa też ona na niskie wymagania sprzętowe, które pozwalają cieszyć się rozgrywką, na praktycznie każdym komputerze. Bez wątpienia RollerCoaster Tycoon to nietypowa gra strategiczna, która dostarcza jednak naprawdę wiele rozrywki oraz pozwala nam, powrócić choć na chwilę do czasów dzieciństwa.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: RollerCoaster Tycoon

dodał: ~nick , 05.12.2010

to jest na 60 minut ?

dodał: ~emii , 09.11.2010

Ja to ściągam ale nie wiem co będzie dalej napisze xD

dodał: magda250412 , 10.03.2010

:P a to sie nie wyloncza po kilkunastu minutach!!!??? mam nadzieje a fajne to jest??

dodał: ~domi , 08.03.2010

Cześć! A gdzie to trzeba włąnczyć zeby to sicągało??

dodał: ~złomek , 22.06.2009

\nLicencja: Demo\n\n\njest napisane, czytaj dokladnie\n\n

dodał: ~niedemo! , 02.06.2009

gdzie znajdę wersję FULL?\n

dodał: ~Rzeznik , 14.04.2009

A gdzie napisaliście że to jest demo, oszuści.