Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Robin Hood: The Legend of Sherwood

Kategoria: Strategiczne
Producent: Spellbound
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 03.01.2010
Rozmiar: 80 MB
System operacyjny: Windows 98, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 14386

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Robin Hood: The Legend of Sherwood

Pentium II 233 MHz, 64 MB RAM, karta grafiki 4 MB (Riva 128 lub lepsza), 900 MB HDD
Opis - Robin Hood: The Legend of Sherwood

Robin Hood to legendarna postać, która doczekała się dziesiątków opowieści, ekranizacji oraz adaptacji komputerowych (najstarsze gry z Robin Hoodem sięgają jeszcze 8-bitowców!). Prezentowany tu Robin Hood Legend of Sherwood to gra strategiczna w czasie rzeczywistym, gdzie sterujesz kompanią słynnego rozbójnika. Jak prezentuje się gra w praktyce? Możesz sprawdzić to samemu – mamy dla Ciebie demo Robin Hood do pobrania.


Download Robin Hood w wersji demo jest oczywiście bezpłatny, a pozwoli ci zapoznać się z mechaniką zabawy oraz oczywiście jej oprawą audiowizualną. Kierujesz tu drużyną składającą się ze znanych postaci. W jej skład wchodzą między innymi Mały John czy braciszek Tuck. Pełna gra Robin Hood Legenda Sherwood składa się z czterdziestu nieliniowych misji, które zgrabnie łączy interesująca fabuła. Download Robin Hood The Legend of Sher-wood pozwoli Ci zapoznać się z jej możliwościami. Gra Robin Hood oferuje zróżnicowane zadania: od ratowania towarzyszy z opresji po zdobywanie fortec. Z pewnością spodoba się to każ-demu, kto nie lubi monotonii podczas zabawy. Gra Robin Hood nie jest do pobrania za darmo w pełnej wersji, lecz z pewnością wersja demo przekona Cię, że warto kupić pełen tytuł.


Niestety, nie ma opcji Robin Hood online. Robin Hood Legenda Sherwood to tytuł pomyślany wyłącznie do singlowej zabawy. Warto zauważyć, że wydano Robin Hood The Legend of Sherwood po polsku, wiec nie będzie Ci potrzebne żadne spolszczenie Robin Hood The Legend of Sherwood. Za wydanie wersji Robin Hood The Legend of Sherwood pl odpowiada CD Projekt. Oferowane przez nas za darmo Robin Hood The Legend of Sherwood demo do pobrania nie zostało wykonane z tej wersji i przyda się znajomość angielskiego do zabawy.
A jeśli będziesz miał już pełną wersję wydanego na PC Robin Hood The Legend of Sherwood, mamy dla Ciebie oficjalna łatkę do gry. Ten patch Robin Hood The Legend of Sherwood jest niezbędny do prawidłowego funkcjonowania programu.  Pobierz łatkę Robin Hood The Legend of Sherwood za free z naszych stron! Mamy prócz tego także użyteczne kody do Robin Hood The Legend of Sherwood – z pewnością przydadzą Ci się w czasie zabawy.


A nim pobierzesz demo, rzuć okiem na gameplay i trailer Robin Hood The Legend of Sherwood – mamy je na naszych stronach. Dzięki temu zobaczysz, jak wygląda ten tytuł w akcji.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Robin Hood: The Legend of Sherwood

dodał: ~ten co gra w metina 2 , 03.07.2010

ja mam pełnom wersje i dla mnie fajna