Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Risk: Factions

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Strategiczne
Producent: Stainless games
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 19.01.2012
System operacyjny: Windows

Brak

Wymagania sprzętowe - Risk: Factions

  • Pentium 4 2 GHz
  • 1 GB RAM (2 GB RAM - Vista/7)
  • Karta grafiki 256 MB (GeForce 8600 lub lepsza)
Opis - Risk: Factions
Risk: Factions należy do grona, niezwykle popularnych gier przeglądarkowych. Tym razem mamy do czynienia z grą planszową, która została przeniesiona w nowoczesne realia. Celem rozgrywki jest zdobycie kontroli nad bronią atomową.
­

Uwspółcześnienie klasyka


Przebieg gry jest nieco inny, niż w klasycznym pierwowzorze. Celem twórców Risk: Factions, było bowiem nie tylko uwspółcześnienie rozgrywki ale przystosowanie jej też, do potrzeb mniej zaawansowanych graczy. Do walki przystępuje 5 nacji, które tym razem zauważalnie różnią się od siebie, charakteryzując się zupełnie innymi zaletami i wadami.

Pierwszą istotną decyzją jaką musimy podjąć, jest więc sam wybór nacji. Jeśli chodzi o grafikę Risk: Factions, to twórcy podeszli do tematu, w niezwykle humorystyczny sposób. Zarówno plansze jak i wszelkie postacie, wykonano w kreskówkowym stylu, który z pewnością fanom oryginału może się nie spodobać, jednak daje szansę na zainteresowanie ze strony nowych graczy.

Trzeba pomyśleć


Dostępne tryby rozgrywki, stawiają przed nami różne wyzwania, dlatego też musimy być przygotowani, że nie zawsze naszym celem będzie kontrola nad bronią atomową. Czasami, mogą być nam wyznaczone zupełnie odmienne cele, wymagające przemyślenia i zastosowania całkowicie odmiennej strategii. Nie ma się jednak co oszukiwać, Risk: Factions jest grą przeznaczoną dla osób lubiących rozgrywkę, która wymaga przemyślenia każdego ruchu, głębszego zastanowienia się nad taktyką. Nie ma tu miejsca na wartką akcję, której wielu mogłoby oczekiwać. Jeśli sobie to uświadomimy, możemy uniknąć rozczarowania.­


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Risk: Factions

dodał: ~Alwaqedi , 31.03.2013

This is a good game