Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Rise of Prussia

Kategoria: Strategiczne
Producent: AGEOD
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 25.01.2010
Rozmiar: 754 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 261

Brak

Wymagania sprzętowe - Rise of Prussia

Wymagania już wkrótce
Opis - Rise of Prussia

Gra Rise of Prussia to tytuł, na który szczególną uwagę powinni zwrócić miłośnicy takich tytułów jak choćby Napoleon’S Campaigns czy American Civil War. Rise of Prussia game to zgodnie z tytułem zabawa polegająca na zbudowaniu potęgi XVIII wiecznych Prus. Premiera Rise of Prussia zaplanowana jest na maj 2010 roku, warto więc się przyjrzeć, czego możemy spodziewać się po tym tytule.


Poniżej możliwy download Rise of Prussia demo. Kampania singlowa obejmuje tu siedem dużych scenariuszy, z których pierwszy jest tutorialem wprowadzającym w tajniki zarządzania państwem. Jest to niezbędne, bowiem pełna wersja Rise of Prussia będzie miała dziesiątki rozmaitych opcji – mapa podzielona jest na setkę regionów, zaś każdy z nich to inny wpływ na ekonomię, armię, gospodarkę i oczywiście finanse.


Nie są znane jeszcze wymagania Rise of Prussia, wiadomo jednak, że Rise of Prussia wyjdzie na PC i nie jest planowana żadna konwersja konsolowa tego tytułu. Nie pogramy więc w Rise of Prussia na PS3, ani też nie będzie wersji Rise of Prussia na Xbox.   


Gameplay Rise of Prussia to godziny strategicznego dowodzenia. Jeśli idzie o sam aspekt militarny, mamy do dyspozycji około czterech setek różnych jednostek i już to powinno nam dać do zrozumienia, że zadbano o każdy element świata gry. Niestety, nie ukazał się jeszcze żaden trailer Rise of Prussia, który ukazałby zabawę w praktyce. Nie ma nawet grafik z Rise of Prussia do pobrania. Jeśli jednak tylko pojawią się jakieś materiały lub dodatki Rise of Prussia za darmo do pobrania, bądź pewien, że znajdziesz je na stronach naszego portalu. Mamy tu na myśli takie materiały jak kody Rise of Prussia, darmowy patch Rise of Prussia i tym podobne rzeczy.
Nie wiadomo jeszcze, czy wyjdzie Rise of Prussia po polsku. Jeśli jednak nie znajdzie się wydawca Rise of Prussia pl, pozostaje mieć nadzieję, że ktoś wykona spolszczenie Rise of Prussia za free.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Rise of Prussia

dodał: ~ZTiko , 19.02.2010

bezzzz sensssss!!!

dodał: ~ZTiko , 19.02.2010

Co to za strona , nie idzie pobierac !!! :(((((((((