Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Rise of Nations: Rise of Legends

Kategoria: Strategiczne
Producent: 38 Studios / Big Huge Games
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 07.10.2011
Rozmiar: 620 MB
System operacyjny: Windows XP
Liczba pobrań: 565

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Rise of Nations: Rise of Legends

Procesor: 1.4 GHz

RAM: 512 MB

Karta graficzna nVidia GeForce 3 lub wydajniejsza (powinna posiadać 64 MB pamięci)

Wymagane miejsce na dysku: 4.5 GB

Opis - Rise of Nations: Rise of Legends

Twórcy gry Rise of Nations: Rise of Legends wykreowali niezwykle ciekawy świat. Łączy on technikę i nowoczesność z tradycją oraz magią. W takich realiach, przyjdzie nam walczyć w wrogami. Akcja gry skupia się na dwóch nacjach.

Pierwsza to Vinci, którzy swoją siłę opierają na rozwoju technologicznym i nowoczesnych wynalazkach. Niemal całkowicie porzucili oni stosowanie magii, którą uznali za bezużyteczną. Całkowicie inną drogą, podążyli ich najwięksi przeciwnicy czyli Alimi. Za najważniejszą, uznali właśnie magię a nie technikę, którą uważają za źródło wszelkiego zła. Jednak bez względu na wybór nacji, najważniejsze jest miasto, z którym rozpoczynamy każdą misję.

Rozbudowując je, zyskujemy różnorodne bonusy, zależne od tego jaką ścieżkę rozwoju wybierzemy. Stawiając dzielnice kupieckie, rozwijamy gospodarkę a dzięki militarnym wspieramy nasze wojsko. W grze Rise of Nations: Rise of Legends nie mniej ważną rolę niż miasto odgrywają bohaterowie, których umiejętności potrafią skutecznie ostudzić zapał do walki u przeciwnika. Podczas rozgrywki niezwykle istotna jest też globalna mapa, na której decydujemy o tym, które terytoria chcemy podbić. Gdy przemieścimy nasze wojska na wrogie terytorium, dopiero rozpocznie się właściwa rozgrywka, od której wyniku zależy to czy dany teren przejdzie pod naszą kontrolę. W Rise of Nations: Rise of Legends nie możemy też zapominać o tzw. dominacji. Jest ona ważnym aspektem rozrywki i przyjmuje różne formy. Naszego przeciwnika możemy zdominować technologicznie, taktycznie (dzięki większej ilości punktów przyznawanych za dokonywane zniszczenia) oraz terytorialnie (gdy będziemy kontrolować znacząco większy teren niż nasz wróg). Za każdym razem, będzie się to wiązać z pewnego rodzaju bonusami, które jednak utracimy, gdy nasza przewaga zostanie zniwelowana.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Rise of Nations: Rise of Legends