Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Rise of Nations

Kategoria: Strategiczne
Producent: 38 Studios / Big Huge Games
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 10.10.2011
Rozmiar: 194.1 MB
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 640

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Rise of Nations

Procesor: 500 MHz

RAM: 128 MB

Akcelerator 3D z 16 MB pamięci

Miejsce na dysku: 800 MB
Opis - Rise of Nations

Rise of Nations jest strategią, którą łączy dwie z pozoru dość odległe od siebie serie a mianowicie Civilization oraz Age of Empires.

Rozgrywka opiera się na rozwoju naszej cywilizacji nad którą przejmujemy kontrolę. Do wyboru mamy 10 grywalnych nacji, które różnią się używanymi jednostkami, architekturą wznoszonych budynków a także stosowanymi technologiami. Rozgrywka nie odbiega od tego, co znamy z gier RTS. Skupiamy się więc na rozbudowie, naszej początkowo skromnej osady, szkoleniu wojsk oraz rozwoju technologicznym. Na samym początku znajdujemy się w epoce kamienia łupanego, więc o stawianiu wymyślnych konstrukcji, ani stosowaniu zaawansowanych wynalazków nie może być mowy.

Jeśli jednak się postaramy, szybko nasza cywilizacja zacznie się rozwijać i wkraczać w kolejne, coraz nowocześniejsze epoki. Rozgrywka w Rise of Nations obejmuje, praktycznie wszystkie obszary funkcjonowania państwa. Dlatego też z czasem, gra staje się coraz bardziej złożona. Dobrym tego przykładem bitwy podczas, których możemy spotkać ponad 160 zróżnicowanych rodzajów jednostek. Nie zawsze jednak walka, będzie jedynym sposobem na rozwiązanie konfliktu. Dysponujemy też wieloma narzędziami dyplomatycznymi, które często okazują się skuteczniejsze niż siłowe rozwiązania. Rise of Nations oferuje nam zarówno możliwość gry samemu, w jednej z dostępnych kampanii jak również przez sieć z innymi graczami. Grafika jest dość wiekowa, izometryczny widok oraz słaba jakość tekstur, które nie prezentują się już najlepiej, nie przeszkadzają jednak w rozgrywce, która mimo upływu czasu nadal potrafi wciągnąć.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Rise of Nations