Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Revolution under siege

Kategoria: Strategiczne
Producent: AGEOD
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 23.12.2010
Rozmiar: 632 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 266

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Revolution under siege

procesor: 2,5 GHz AMD lub Intel, karta graficzna: 256 MB, pamięć: 3 GB RAM, wymagana ilość wolnego miejsca: 1,5 GB
Opis - Revolution under siege
Revolution under siege czyli „rewolucja w niebezpieczeństwie” to interesująca strategia turowa osadzona w czasach Wielkiej Rewolucji Bolszewickiej, która zmieniła carską Rosję w Związek Socjalistycznych Republik Radzieckich. Miała on miejsce w latach 1917 – 1923 i choć nic nie zmieni historii, to jednak przynajmniej w wirtualnym świecie możemy zmienić jej przebieg. Nie jest możliwy download Revolution under siege za darmo, jednak można pobrać wersje demo tego tytułu, która ukaże nam gameplay tej zabawy.

Podczas gry w Revolution under siege możemy stanąć albo po stronie Armii Czerwonej, albo też po stronie oddziałów Denkina. W pierwszym przypadku będziemy musieli budować Armię Czerwoną, rekrutując ochotników na terenie całego kraju, w drugim – pokierować oddziałami wiernymi carowi i zdławić rewolucję. Niezależnie od wyboru czeka nas sterowanie jednostkami różnego typu – od piechoty po pociągi pancerne. Gra Revolution Under Siege nie stawia na fajerwerki graficzne – mamy tu mapę przywodząca na myśl takie tytuły jak Rise of Prussia. Widać to zresztą po załączonych w galerii przy tym opisie screenshotach. Prawdziwi fani strategii powinni być zadowoleni z takiego rozwiązania, tym bardziej, że rozgrywka oferuje liczne opcje dowodzenia. Nadto mapa gry to olbrzymi obszar, sięgający od Polki do Pacyfiku – jest więc gdzie wykazać swoje zdolności przywódcze.

Wersja demo Revolution Under Siege pozwoli na poznanie przedsmaku pełnej wersji zabawy. Pełną wersję gry można nabyć bezpośrednio u producenta, gdyż – niestety – nie  ma jej polskiego wydawcy i nic nie wskazuje na to, aby się pojawił. Dlatego też polecamy ten tytuł ludziom znającym język angielski.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Revolution under siege