Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Racing Team Manager

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Strategiczne
Producent: Comport Interactive
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 02.02.2009
System operacyjny: Windows XP, Vista

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Racing Team Manager

  • Procesor: Pentium 4 2 GHz
  • Pamięć RAM: 1 GB
  • Karta graficzna: 128 MB (GeForce FX 5700 lub lepsza)
  • Miejsce na dysku twardym:600 MB
Opis - Racing Team Manager
Racing Team Manager to jak nazwa gry wskazuję menadżer zespołu wyścigowego formuły pierwszej. Gra z pewnością będzie cieszyć się popularności u fanów Roberta Kubicy. Gracz może objąć kontrolę nad jednym z dostępnych w grze zespołów lub za pomocą edytora stworzyć od podstaw swój własny i poprowadzić go przez kolejne sezony, aż do pierwszego miejsca ogólnych klasyfikacji. Jako szef teamu zatrudniamy mechaników, kierowców (do wyboru około 170), inny personel i inżynierów, którzy zapewnią nam rozwój naszego bolidu. Do wyboru mamy 16 elementów konstrukcyjnych dla każdego pojazdu, z których każdy posiada wiele różnych wariantów i może być rozwijany i modyfikowany w naszych laboratoriach. Tak więc mamy naprawdę ogromne możliwości w przygotowaniu się do wyścigu oraz odpowiednim dostrojeniu samochodu do spodziewanych warunków, specyfikacji torów i przygotowanej strategii jazdy. Aby zdobyć pieniądze na inwestycje musimy do zespołu pozyskiwać sponsorów i podpisywać umowy reklamowe. Ich szczodrość uzależniona jest oczywiście od naszych wyników na torze. Wyścigi możemy obserwować w trybie 3D, gra oferuje również rozgrywkę w trybie multiplayer.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Racing Team Manager