Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

R.U.S.E.

Kategoria: Strategiczne
Producent: Eugen Systems
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 02.09.2009
Rozmiar: 1.55 GB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 956

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - R.U.S.E.

Procesor: 3.5 GHz

RAM: 2 GB

Karta graficzna musi posiadać 256 MB pamięci (zalecany model to GeForce 7800 lub wydajniejszy)

Opis - R.U.S.E.

R.U.S.E. to gra strategiczna nowego typu. Pozornie niczym nie różni się od swoich konkurentów. Imponuje jednak rozmachem, którego na próżno szukać w innych produkcjach. Tym razem wszelkie podejmowane przez nas decyzje, mają naprawdę globalny wpływ na przebieg wydarzeń.

Akcja gry przenosi nas w okres II Wojny Światowej. Przejmujemy kontrolę nad aliantami. Do naszej dyspozycji, są wszystkie typy wojsk. Do walki posyłamy więc nie tylko piechotę, ale też pojazdy oraz samoloty. W grze ogromne znaczenie ma taktyka. Oczywiście rozwój technologiczny naszej armii jak i przewaga liczebna nadal są ważne, jednak bez odpowiedniego planu nawet mniej liczna armia, szybko nas pokona.

W toczonych bitwach często pomagają nam sojusznicy, którymi kieruje sztuczna inteligencja. Niezwykle istotne w R.U.S.E. są jednostki zwiadowcze, które pozwalają nam zdobyć informacje na temat przeciwnika. Sporą przewagę daje wykorzystywanie różnego rodzaju sztuczek, takich jak odcięcie przeciwnika od dostaw broni czy też cisza radiowa. Rozmachu grze dodaje też nowatorski silnik graficzny. Generowane przez niego pola bitew często są naprawdę ogromne. Mimo to mamy możliwość, płynnego zmieniania widoku z jakiego obserwujemy wydarzenia. R.U.S.E. jest niezwykle rozbudowany.

Ilość aspektów, które mogą wymiernie wpłynąć na przebieg toczonej bitwy jest bardzo duża, jednak mimo to rozgrywka nie jest szczególnie skomplikowana. Oczywiście początkowo, gracz może czuć się nieco zagubiony. Jednak z czasem, dzięki niezwykle przejrzystemu interfejsowi i bardzo przemyślanemu systemowi wydawania komend naszym żołnierzom, sterowanie nawet największą armią okazuje się być proste. R.U.S.E. posiada też tryb sieciowy w którym możemy zarówno współpracować z innymi graczami w trybie kooperacji jak i walczyć przeciwko nim.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: R.U.S.E.

dodał: ~lol , 23.06.2010

nie ma

dodał: ~Mattini10 , 12.05.2010

Jest tu jakis magiczny przycisk download?