Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Project Aftermath v 1.19

Kategoria: Strategiczne
Producent: Games Faction Ltd
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 12.05.2009
Rozmiar: 233 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 202

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Project Aftermath

  • Procesor: 2 GHz
  • 512MB RAM
  • 400MB HDD
  • karta graf.: GeForce 6, RADEON 9600, Intel GMA 950 lub wyższe
  • karta muzyczna zgodna z DirectX 9.0 
  • DirectX 9.0c
Opis - Project Aftermath

Pobierz darmowe demo gry strategicznej Project Aftermath!

Project Aftermath to strategia czasu rzeczywistego (rts) osadzona w realiach science-fiction. Wcielasz się tu w dowódcę ludzi, których rodzinny glob został zniszczony przez cih gwiezdnych wrogów - okrutną rasę New Order. Pobierz darmowe demo i zobacz, jak wyglądać będą bitwy w dalekiej przyszłości.

W grze strategicznej Project Aftermath dowodzisz oddziałami ludzkich żołnierzy, otrzymując od czasu do czasu bohatera do dyspozycji. Jest ich czterech i dysponują oni cechami odróżniającymi ich od zwykłych żołnierzy. Z pewnością przydadzą Ci się podczas przykładowych misji, jakie udostępniono w darmowej wersji demonstracyjnej gry! Przed każdą bitwą osobiście ustalasz wyposażenie żołnierzy - możesz zdecydować się na jedną z ponad setki broni, pancerzy oraz specjalnych akcesoriów.

Prócz samej walki w Project Aftermath ważne jest również eksplorowanie map - czekają na nich ukryte skarby. Nie zapomnij o tym!Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Project Aftermath