Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Primo World

[ZAPOWIEDŹ]
Kategoria: Strategiczne
Producent: Nival Interactive
Data dodania: 14.06.2011
System operacyjny: Windows

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Wymagania sprzętowe - Primo World

październik 2011

Opis - Primo World
Primo World to sieciowa gra strategiczna tworzona przez studio Nival Interactive, znane przede wszystkim z Heroes of Might and Magic V, która ma się ukazać jeszcze w tym roku na PCty oraz telefony komórkowe. Gra z elementami RPG ma stawiać duży nacisk przede wszystkim na warstwę społecznościową, a więc oprócz toczenia walk i fortyfikowania własnych osad, gracz będzie mógł zawierać sojusze z innymi graczami, oraz prowadzić własną politykę. Połączenie klasycznej walki PvP wraz z zawieraniem sojuszy i wspólnym budowaniem osad ma zagwarantować temu tytułowi sukces.

Jak na razie wiadomo, że gra ma przenosić użytkowników do wirtualnego świata fantasy, w którym głównym zadaniem gracza jest ochrona i rozbudowa własnego zamku. Aby to zrobić niezbędne będzie oczywiście zbieranie odpowiednich surowców, walka z rywalami, a także wspomniane zawieranie układów. Według autorów, chociaż ma to być głównie gra strategiczna, to podobnie jak w przypadku gier RPG, gracz będzie miał możliwość wybrania indywidualnych umiejętności poszczególnych bohaterów, które pozwolą na ich rozwój. Jeśli chodzi o system walki to będzie on przypominał to co znamy z popularnej modyfikacji do Warcraft III – Defense of the Ancients i pozwoli, m.in. na terraformowanie, a więc przekształcanie zdobytych terenów w sposób jak najbardziej zbliżony do własnego.

Według zapowiedzi twórców, gra ma być zupełnie darmowa i oparta o silnik graficzny Unity 3D, gwarantujący dobrą animację i liczne dodatkowe efekty. Jedną z największych zalet PrimoWorld ma być wieloplatformowość, gdyż gra ma być kompatybilna z Windows, Mac OS X, a także ma działać na urządzeniach przenośnych opartych o system Android oraz iOS.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Primo World

dodał: ~Adam , 02.05.2012

To jest Prime World