Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Praetorians

Kategoria: Strategiczne
Producent: Pyro Studios
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 12.10.2011
Rozmiar: 73.8 MB
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 685

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Praetorians

Procesor taktowany zegarem 800 MHz

256 MB pamięci RAM

Karta graficzna posiadająca 32MB

600 MB miejsca na dysku

Opis - Praetorians

Rzym był kiedyś stolicą potężnego imperium, właśnie do tego okresu pozwala nam przenieść się gra Praetorians. Niestety nie będziemy mieli zbytnio okazji, by wykazać się jako władca imperium.

Na naszych barkach spoczywa w głównej mierze dowodzenie wojskami. W każdej misji kierujemy określoną, zazwyczaj niezbyt dużą liczbą żołnierzy. Musimy więc starannie dbać o życie każdego z nich, gdyż nawet strata jednego, może zaważyć na niepowodzeniu misji. W ten właśnie sprytny sposób, twórcy gry nakłaniają nas do stosowania taktyki i wykorzystywania wielu dostępnych formacji wojskowych. W Praetorians nie wystarczy więc stworzyć gigantycznej armii i wysłać jej na wroga.

Fanów historii z pewnością ucieszy fakt, że wszystkie dostępne w grze jednostki, zostały odtworzone niezwykle szczegółowo. 10 rodzajów dostępnych oddziałów, może się wydawać ilością niezbyt dużą. Jednak dzięki temu, że każdy dostępny typ wojsk posiada zarówno wady jak i zalety, szybko przekonamy się, że jest to ilość w zupełności wystarczająca. Dodatkowo mamy możliwość wykorzystywania maszyn oblężniczych, których użyteczność docenimy szczególnie podczas prowadzenia oblężeń. W Praetorians mamy okazję kierować nie tylko doskonale wyszkolonymi wojskami Imperium Rzymskiego, ale też Galami oraz Egipcjanami. Oczywiście każda ze stron konfliktu, charakteryzuje się nieco innymi jednostkami a także stylem walki. Praetorians to bez wątpienia gra, którą z czystym sumieniem można polecić nie tylko wielbicielom historii ale też wszystkim graczom, którzy cenią sobie dobre gry strategiczne.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Praetorians