Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Posejdon: Bóg Atlantydy

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Strategiczne
Producent: Impressions Games
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 21.12.2011
System operacyjny: Windows

Brak

Wymagania sprzętowe - Posejdon: Bóg Atlantydy

Pentium II 266 MHz

32 MB RAM

Opis - Posejdon: Bóg Atlantydy

Posejdon: Bóg Atlantydy to oficjalny dodatek, do gry Zeus: Pan Olimpu. Wprowadza kilka istotnych zmian, czyniąc rozgrywkę jeszcze atrakcyjniejszą. Wraz z tym rozszerzeniem, zyskujemy rozbudowany panteon bóstw, do którego dołączona została Hera.

Znacznie zwiększono też znaczenie Posejdona, który jest teraz najważniejszym z bogów. Na naszych obywateli, czyha wiele nowych, mitycznych stworzeń, takich jak Sfinks czy Harpie. Oczywiście abyśmy mieli możliwość walki z nimi, nie zapomniano o dodaniu Bellerofona oraz Atalanty a więc dwójki herosów, którzy chętnie przybędą do naszego miasta, gdy tylko spełnimy ich zachcianki. To jednak nie koniec zmian, jakie przygotowali dla nas twórcy dodatku Posejdon: Bóg Atlantydy.

Kolejną nowością jest wprowadzenie dwóch nowych surowców: czarnego marmuru oraz orychalku. Wykorzystywane są one do wznoszenia piramid, stanowiących całkiem nowy rodzaj budowli a także majestatycznej twierdzy Posejdona, która zapewnia nam przychylność tego boga. W związku z tym, że mieszkańcy Atlantydy to lud miłujący wiedzę, wolny czas spędzają głównie w bibliotekach i muzeach, które zastąpiły dotychczas znane teatry i inne budynki, które w podstawowej wersji gry, zapewniały naszym poddanym rozwój kulturowy. Oprawa graficzna jest identyczna, jak w grze Zeus: Pan Olimpu, wprawdzie charakterystyczny styl jaki wykorzystano do przedstawienia wirtualnego świata, może budzić kontrowersje. Jednak trzeba przyznać, że jest unikatowy i zapewnia nam podczas rozgrywki niepowtarzalną atmosferę.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Posejdon: Bóg Atlantydy

dodał: ~pauluas , 22.11.2015

super gra