Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Polskie Imperium: Od Krzyżaków do Potopu

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Strategiczne
Producent: Lesta Studio
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 14.04.2010
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Wymagania sprzętowe - Polskie Imperium: Od Krzyżaków do Potopu

Pentium 4 2.8 GHz, 1 GB RAM, karta grafiki 256 MB (GeForce 7800 lub lepsza), 2 GB HDD,
Opis - Polskie Imperium: Od Krzyżaków do Potopu
Polskie Imperium: Od Krzyżaków do Potopu to gra strategiczna z elementami rpg, gdzie mamy okazję prześledzić trzy burzliwe wieki w dziejach Europy. Tytuł ten ukazał się na świecie pod koniec 2009 roku jako Empire: Time of Troublesm, w Polsce pół roku później – w maju 2010. Niestety, nie jest możliwy download gry Polskie Imperium w wersji demonstracyjnej, dlatego poniższym opisem postaramy się nieco Ci ją przybliżyć.

Gameplay gry Polskie Imperium pozwala stać się władcą jednego z krajów ówczesnego świata – w tym i Rzeczpospolitej. Łącznie mamy 26 krajów do wyboru. Co dalej? Wszystko to, co władca robić powinien – a więc decydujemy o dyplomacji, gospodarce, wszczynaniu wojen, itp. Gra Polskie Imperium rozpoczyna się w 1350 roku, kiedy to wybucha zaraza, która spustoszy Europę. Czy zdołasz przetrwać mroczne wieki śmierci? Oczywiście gra Polskie Imperium nie jest za darmo. Jednak jeżeli lubisz strategie czasu rzeczywistego, warto w nią zainwestować. Prócz gospodarki i polityki mamy tu również rozwój naukowy – sam decydujesz o kierunku badań. Trzeba przyznać, że mamy tu wzorowe odwzorowanie realiów. Jednostki militarne – jest ich łączne 150 - są podzielone na trzy klasy zależne od poziomu rozwoju.   Tak wiec strategia wojen w Polskie Imperium różni się w zależności od epoki. Dodatkowo każdy bohater może rozwijać się w kierunku jednej z profesji: szpieg, duchowny, alchemik, dowódca.

Jako że mamy Polskie Imperium po polsku, nie musisz znać języka obcego do zabawy.  Jeśli jesteś ciekaw oprawy audiowizualnej tego tytułu, znajdziesz w sieci trailer Polskie Imperium. Nadto w galerii przy tym opisie zaprezentowane są screenhsoty z gry. Pobierz grafiki Polskie Imperium, jeżeli chcesz przyjrzeć im się dokładniej. To niestety jedyne darmowe materiały Polskie Imperium. Tytuł ten ukazał się w wersji komputerowej, pograsz więc w Polskie Imperium na PC. Nie wiadomo, cyz kiedykolwiek ukaże się konwersja Polskie Imperium na Xbox. Nie jest również planowana edycja Polskie Imperium na PS3. Wracają do wersji komputerowej – tytuł ten wyszedł bez żadnych usterek. Dlatego też nie ukazał się żaden patch gry Polskie Imperium. Nie potrzebujesz więc ściągać żadnych dodatkowych plików po instalacji.

Premiera gry Polskie Imperium to wydarzenie, którego nie powinien przegapić każdy miłośnik strategii. W tej grze masz naprawdę musisz udowodnić, ze potrafisz władać imperium. Nie istnieją bowiem żadne kody do Polskie Imperium pl, które ułatwiałby zabawę.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Polskie Imperium: Od Krzyżaków do Potopu

dodał: Dyffrend , 20.02.2016

fajna\n

dodał: ~AniMreD , 30.06.2015

fajna nawet gra

dodał: ~RafiX148 , 31.05.2015

fajna nawet gra

dodał: ~eniu , 07.06.2014

super gra

dodał: pawloo253 , 16.04.2012

:-P

dodał: lukaszek100 , 26.11.2010

to super\n