Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Polanie 2

Kategoria: Strategiczne
Producent: Reality Pump
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 02.12.2011
Rozmiar: 442 MB
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 5352

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Polanie 2

Procesor: 1.2 GHz

RAM: 512 MB

Akcelerator 3D z pamięcią 64 MB

Ilość miejsca na dysku: 1.2 GB

Opis - Polanie 2

Polanie 2 to gra strategiczna, udanie kontynuująca tradycje swojej poprzedniczki. Rozgrywka nadal oparta jest w głównej mierze na dwóch aspektach: militarnym oraz ekonomicznym.

Gospodarka wykorzystuje mleko, które potrzebne jest nam właściwie do wszystkiego, od szkolenia żołnierzy po wznoszenie budynków. Oczywiście mleko ponownie pozyskujemy dzięki krowom, tym razem jednak ich wydajność możemy zwiększać, dzięki odkrywaniu nowych technik wypasu. Całkowitą nowością w grze Polanie 2, jest pojawienie się elementów RPG. Teraz, nasze jednostki mogą zdobywać doświadczenie, które wpływa na ich skuteczność w walce. Sprawia to również, że bardziej musimy dbać o naszych wojowników, gdyż strata doświadczonego woja jest bolesna.

Gra oddaje do naszej dyspozycji 3 kampanie, które pozwalają bliżej poznać księcia Mirko i jego historię. Oczywiście poza kampanią, mamy również inne tryby rozgrywki. Możemy rozegrać zarówno szybką potyczkę, przeciwko przeciwnikowi sterowanemu przez sztuczną inteligencję, jak i zmierzyć się w sieci z innymi graczami. Grafika w grze Polanie 2 została znacznie udoskonalona, jej jakość jest nieporównywalnie lepsza, w stosunku do tego, co mogliśmy obserwować w pierwszej części gry. Wykorzystuje ona ten sam silnik, który użyto w niektórych grach z serii Earth. Poza usprawnieniami w zakresie grafiki, daje on nam też możliwość ustawienia kamery, dzięki czemu wydarzenia na polu bitwy możemy obserwować z dowolnej perspektywy. Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Polanie 2

dodał: ~kkaaa , 23.04.2013

pro gra tylko niestety wersja plytowa mi sie zepsula. Pamiatam ze jak bylem mlody to w nia gralem tzn w wieku 14 lat bardzo mi sie podoba i mam nadzieje ze innym rowniez :-)\n