Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Pizza Connection 2

Kategoria: Strategiczne
Producent: Software 2000
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 10.11.2011
Rozmiar: 107 MB
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 2433

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Pizza Connection 2

Procesor: 233 MHz

RAM: 64 MB

Opis - Pizza Connection 2

Pizza Connection 2 pozwala nam pokierować, międzynarodową siecią pizzeri. Oczywiście jak łatwo można się domyślić, musimy sprostać wielu problemom i przeciwnościom, na drodze do osiągnięcia sukcesu. Spoczywa na nas wiele obowiązków, związanych z prowadzeniem gastronomicznego biznesu.

Od nas zależy skład menu, które ma niebagatelny wpływ na poziom zadowolenia klientów. Musimy więc starannie dobierać składniki naszych potraw i dostosować je do zróżnicowanych upodobań. Należy też zadbać o przemyślany projekt lokalu, by był przyjazny dla klienta i nie odstraszał już na starcie swoim wyglądem. Nie bez znaczenia są też pracownicy, których zatrudnienie to również jeden z naszych obowiązków.

Od tego czy nasi klienci zostaną szybko i miło obsłużeni, w dużej mierze zależy to czy zechcą ponownie nas odwiedzić. Jednak w Pizza Connection 2, musimy nie tylko dbać o rozwój już istniejących lokali ale dobrze dobierać też lokalizację nowych, tak aby przynosiły jak największe zyski. Bardzo ważnym elementem rozgrywki, jest możliwość sabotowania naszych konkurentów. Możemy to robić na wiele sposobów, począwszy od zastraszania aż do najbardziej brutalnych form walki, które jednak warto zachować na szczególne okazje. Często tego typu rozwiązania, mogą się okazać znacznie skuteczniejsze niż uczciwe próby rywalizacji. Grafika w Pizza Connection 2 mimo, że ma już swoje lata, do dziś posiada zwolenników, którzy doceniają jej niebagatelny wpływ na specyficzny klimat rozgrywki, uważany za jeden z kluczy do sukcesu tego tytułu.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Pizza Connection 2

dodał: ~Yakooz , 20.05.2016

to jest demo... dno