Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Patrician 4

Kategoria: Strategiczne
Producent: Gaming Minds Studio
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 13.09.2010
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 896

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Patrician 4

Pentium IV 2 GHz, 1 GB RAM, karta grafiki 256 MB (GeForce 6600 lub lepsza), 5 GB HDD, Windows XP/Vista/7
Opis - Patrician 4
Patrician IV to strategia ekonomiczna, która powinna zainteresować wszystkich graczy preferujących nie tyle walkę militarną, co ekonomiczną. Akcja gry osadzona jest w XIV wieku, kiedy to Liga Hanzeatycka była potęgą ekonomiczną. Gracz staje się młodym kupcem, który zaczyna budować swoje handlowe imperium, a jak mu się powiedzie – zależy to tylko od gracza.

Niestety, nie jest możliwy free download Patrician IV w pełnej wersji, ani też demonstracyjnej. Dlatego też jeśli ktoś chce zobaczyć, jak wygląda gameplay, musi szukać filmików z gry. Podczas zabawy zarządzamy małymi wioskami, które krok po kroku rozbudowujemy, w czym przeszkadzają katastrofy naturalne, plagi i oczywiście wojny. Jako że spora część akcji dzieje się na wodzie, musimy chronić nasze statki przed piratami. Do zabawy przyda się znajomość angielskiego, bowiem nie ma wydania Patrician IV po polsku.

Podczas rozgrywki mamy siedmiu przeciwników sterowanych przez Sztuczną Inteligencję. Nie ma tu rozrywki w trybie wieloosobowym, tak więc nie będzie możliwości stawienia czoła innym żywym graczom. Jeśli ktoś zna poprzednią odsłonę serii, z pewnością zainteresuje go fakt, że IV jest  łatwiejsza od niej. I podobnie jak w poprzednim wypadku wydano grę wyłącznie na PC. Konwersja Patrician IV na Xbox, PS3 ani też Nintendo nie jest przewidziana.

Jeśli lubisz ładne widoki z gier, pobierz grafiki Patrician IV, które znajdują się na tej stronie. Oczywiście nie kosztuje to ani grosza. A jeśli jesteś ciekaw rozrywki, zobacz trailer Patrician IV, który znajduje się na sąsiedniej stronie naszego portalu. 


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Patrician 4

dodał: ~sebek125 , 11.11.2010

mam problem z rozdzielczością\ngra nie działa na 1024x768\na na inną zmienić nie można

dodał: ~~Adanos , 22.10.2010

jeśli dobrze pamiętam to spacja

dodał: ~MEA , 28.09.2010

Witam mam pytanie wie ktos moze którym przyciskiem strzelalo sie z armat statku podcas walki ??