Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

P.U.R.E. RC6

Kategoria: Strategiczne
Producent: WolfeGames
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 05.05.2009
Rozmiar: 276 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 775

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).
Opis - P.U.R.E.

Pobierz całkowicie darmową strategię czasu rzeczywistego P.U.R.E.!

Gra strategiczna P.U.R.E. przenosi Cię w świat przyszłości, w sam środek konfliktu pomiędzy potężnymi armiami ludzi i bezdusznych maszyn. Pobierz całkowicie darmową, pełną wersję gry i dołącz do konfliktu! Możesz tu sterować zarówno oddziałami piechoty, jak i jednostkami zmotoryzowanymi oraz powietrznymi.

W grze czekają Cię dziesiątki bitew do stoczenia - wszystko w pełnym środowisku 3D, z bardzo dopracowaną grafiką, animacjami i efektami specjalnymi. Gra cały czas testowana jest pod kątem bugów i co jakiś czas dochodzą ulepszające ją patche. Przedstawiona tu wersja jest najnowsza, z zainstalowanymi wszystkimi poprzednimi łatkami.

Pobierz więc pełną wersję gry strategicznej P.U.R.E. i sprawdź się jako dowódca na polu bitwy!Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: P.U.R.E.