Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Order of War

Kategoria: Strategiczne
Producent: Wargaming.net
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 28.07.2009
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 1092

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Order of War

Wymagania minimalne:
Miejsce na dysku twardym: 10 GB
System operacyjny: Windows XP/Vista
Procesor: 3.0 GHz Intel Pentium 4 lub AMD
RAM: 1GB
Karta graficzna: 256MB nVidia GF 7600 / ATI HD 2400

Wymagania rekomendowane:
Miejsce na dysku twardym: 10 GB
System operacyjny: Windows XP/Vista
Procesor: 3.2 GHz Intel Core 2 Extreme albo odpowiadający mu AMD
RAM: 3GB
Karta graficzna: 512MB nVidia GF 8800GT lub ATI HD 3870

Opis - Order of War

Firma Square Enix ogłosiła w ostatni poniedziałek zapowiedź order of war. Gra w wersji na PC zostanie wypuszczona 18 września 2009. Tym samym będzie to premiera Order of War w państwach używających standardu PAL.

Order of War ma być najprzystępniejszą i najbardziej wybuchową grą strategiczną na rynku, co potwierdza Order of War trailer. Akcja tego RTS'a dzieje się w czasach drugiej wojny światowej i umożliwia rozegranie misji bazujących na najważniejszych wydarzeniach historycznych końca wojny, zaczynając od lata 1944 roku. W celu osiągnięcia maksymalnej dynamiki gry Order of War gameplay, zrezygnowano z elementów takich jak budowa baz czy gromadzenie surowców. Rozgrywka skupia się na widowiskowych bitwach na wielką skalę, a gracz jest praktycznie non stop na linii frontu. Jeżeli chodzi o wymagania sprzętowe, to komputery starszego typu raczej nie poradzą sobie z obsługa tej gry, konieczne więc będzie zaopatrzenie się w jednostkę dobrej klasy.

Order of War demo jest już dostępne do pobrania. Nie musisz czekać do września, żeby przekonać się, czy jest to gra dla ciebie. Już dziś na platformie Steam ukazało się demo gry Order of War. Zainstaluj i podziwiaj tryb kinowy – nowość w grach tego typu i duma developerów z Wargaming.net. Przy dość sporej konkurencji w tej kategorii gier projektanci musieli wymyślić coś co odróżni Order of War od innych produkcji tego rodzaju i wszystko wskazuje na to, że im się udało.

Dzięki cinematic mode gracz ma poczuć się jak w kinie, wrażenia mają być tak sugestywne, że podobno ciężko będzie powstrzymać odruch uchylania się przed świszczącymi naokoło odłamkami i seriami z karabinów. Pobierz Order of War i sprawdź ile prawdy jest w butnych zapowiedziach wydawców Order of War. Ściągnij i przekonaj się sam jak wyglądało życie żołnierza frontowego w czasach drugiej wojny światowej. Darmowy download Order of War  za darmo na POBIERZ.PL.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Order of War