Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Omerta: Miasto Gangsterów

Kategoria: Strategiczne
Producent: Haemimont Games
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 19.03.2014
Rozmiar: 794.0 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 159

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.
Opis - Omerta: Miasto Gangsterów

Omerta: Miasto Gangsterów to bardzo dobra gra strategiczna, która zapewni około dwudziestu godzin rozrywki zarówno zagorzałym fanom gatunku, jak i tym, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę ze strategiami. Jako gracz, wcielamy się w rolę włoskiego imigranta, który właśnie przybył do amerykańskiego Atlantic City. Jest 1920 rok, czyli początek prohibicji. Jak większość imigrantów w tamtym okresie, główny bohater chciałby ułożyć sobie na nowo życie i zostać szanowanym, amerykańskim obywatelem. Niestety od samego początku nie wszystko idzie po jego myśli. Aby zapewnić sobie byt, nasz bohater musi imać się nie do końca legalnych zajęć.

Tak oto zostaje wcielony do jednej z włoskich mafii. Teraz pozostaje tylko mały krok to założenia własnego gangu. Właściwa rozgrywa rozpoczyna się na początku naszej mafijnej kariery. Zakładamy "rodzinę" i zaczynamy zarządzać jej członkami w taki sposób, by ich działania przynosiły nam jak największe profity. Należy jednak przy tym wszystkim uważać na inne mafie oraz policję, która nieustanie depcze nam po pietach. Do naszej dyspozycji twórcy oddają także dokładną mapę miasta, która podzielona jest według wpływów różnych gangów. Celem gracza jest opanowanie całego Atlantic City w jak najkrótszym czasie nie dając się przy tym złapać policji. Gra oferuje niezwykły klimat lat 20-tych XX wieku oraz świetną oprawę audiowizualną.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Omerta: Miasto Gangsterów