Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Oil Rush

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Strategiczne
Producent: Unigine Corp.
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 04.01.2012
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Wymagania sprzętowe - Oil Rush

  • Core 2 Duo 2.5 GHz
  • 2 GB RAM
  • Karta grafiki 512 MB (GeForce GTX 460 lub lepsza)
  • 1 GB HDD
Opis - Oil Rush

Oil Rush to tytuł, który powinien przypaść do gustu wszystkim fanom dobrych gier RTS. Przenosi on nas w niedaleką przyszłość, do okresu gdy większość lądów znalazła się pod wo­dą.

­

Walka o przetrwanie­

Głównym celem pozostałych przy życiu ludzi, jest zdobycie dostępu do ropy, która może zagwarantować przetrwanie w nieprzyjaznych czasach. Niestety jej zasoby są dość ograniczone, więc szybko pojawiają się pierwsze konflikty. Rozgrywka przypomina, to co znamy z gier typu tower defense. W tym wypadku, zostajemy właścicielami platformy wiertniczej, której rozbudową i ochroną się zajmujemy. W Oil Rush istotne są dwa aspekty: ekonomiczny i militarny.

Znaczenie ropy

Ważne jest odpowiednie dbanie o poziom wydobycia ropy, czyli głównego środka płatniczego, koniecznego do kupowania ulepszeń i nowych budynków. Nie można jednak zapominać, o ochronie cennego złoża. W tym celu, rozbudowujemy naszą platformę o dodatkowe elementy, takie jak wieżyczki strzelnicze. Ważne jest też budowanie jednostek takich jak okręty podwodne czy samoloty, które dadzą nam nie tylko większe możliwości obrony ale umożliwią też atakowanie platform, należących do naszych przeciwników. W Oil Rush zajmujemy się również, rozwijaniem różnego rodzaju technologii, które wpływają zarówno na aspekt ekonomiczny rozgrywki, jak i naszą siłę militarną. Bez wątpienia spore wrażenie robi grafika, która prezentuje się naprawdę efektownie, a jednocześnie nie stawia przed naszymi komputerami,­ wyjątkowo wygórowanych wymagań.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Oil Rush