Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Odlotowa Farma 3

Kategoria: Strategiczne
Producent: Alawar Games
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 13.01.2011
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 902

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Odlotowa Farma 3

OS: Windows 98/ME/2000/XP/Vista, CPU: 700 MHz, RAM: 1024 MB, DirectX: 8.0, Wymagane miejsce na dysku: 100 MB
Opis - Odlotowa Farma 3
Odlotowa Farma 3 to gra przeznaczona dla młodszych użytkowników komputera, jednak z pewnością i starsi z przyjemnością spędzą przy niej trochę czasu. Jest to tytuł podobny nieco do znanego z Facebooka Farmville, jednak gameplay różni się całkowicie od tamtej pozycji. Mamy tu łącznie pięć ulokowanych w różnych rejonach świata gospodarstw, a rozgrywka to aż 95 etapów. Na każdym musimy wykonać określone, „farmerskie” zadania. Gra Odlotowa Farma 3 pozbawiona jest elementów przemocy, a dodatkowo pozwoli dzieciom na zdobycie wiedzy związanej z gospodarstwem.

Tytuł ten nie jest darmowy, można jednak wykonać download Odlotowa Farma 3 demo. Gra posiada oczywiście swoja fabułę – bohaterkę gry jest dziewczyna o imieniu Scarlett, która zostaje wezwana na pomoc przez swego afrykańskiego przyjaciela. W jego wsi dochodzi do kryzysu – zwierzęta nie mają co jeść, zaś rolnicy nie mogą spodziewać się pomocy od leniwego gubernatora Orsona. Z pomocą Scarlett musimy uchronić wieś przed głodem i zebrać wystarczającą ilość zwolenników, by odwołali Orsona.

Odlotowa Farma 3 to piętnaście gatunków zwierząt hodowlanych. Musimy mieć na nie baczenie, ponieważ grożą im drapieżniki. Każdy z dziewięćdziesięciu poziomów można ukończyć w inny sposób, co znacznie wydłuża żywotność gry. Prócz zwierząt możemy zając się także produkcją – liczba możliwych do wytworzenia towarów to ponad trzydzieści. Dla najlepszych graczy przygotowano kilkanaście Osiągnięć. Wersja demo zabawy da tylko przedsmak pełnej wersji, którą można nabyć bezpośrednio u producenta. Niestety, nie ma polskiej edycji tego tytułu.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Odlotowa Farma 3